Ulft, Netherlands

De Graafschap huurt AZ-doelman De Boer

De Graafschap huurt doelman Rody de Boer het komende seizoen van AZ. De 22-jarige keeper lijkt in Doetinchem de opvolger te worden van Hidde Jurjus uit Lichtenvoorde.
Regio8 | 10 juni 2020 15:35 | Aangepast op 10 juni 2020 15:35
“Op het keepersvlak hadden we nog een uitdaging”, aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede. “Hidde is eigendom van PSV en daarvan liep de huurperiode ten einde.” De Lichtenvoordse doelman zit nog in de wachtkamer bij PSV, wat reden is voor De Graafschap om door te schakelen naar de keeper van AZ. Het afgelopen jaar was De Boer in Alkmaar vooral tweede keeper en speelde hij zijn wedstrijden in Jong AZ.

De Boer genoot zijn opleiding in de jeugd van ADO Den Haag, waarna hij de stap maakte naar SC Telstar. Na een seizoen waarin de doelman indruk maakte werd hij in de zomer van 2018 beloond met een transfer naar AZ. Het eerste seizoen in Noord-Holland kampte De Boer lange tijd met een schouderblessure.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...