Ulft, Netherlands

Constructief gesprek KNVB en De Graafschap

Regio8 | 30 augustus 2016 15:44 | Aangepast op 30 augustus 2016 15:44

"Inhoudelijk hebben we nog geen afspraken kunnen maken", aldus commercieel directeur Martine Zuil. "Maar we hebben wel afgesproken dat we over een maand weer elkaar gaan treffen." Zuil sprak dinsdagochtend met Marc Boetekees van de KNVB. De Doetinchemse voetbalclub wil genoegdoening voor de situatie die is ontstaan rondom FC Twente. Hoewel er sprake was van een 'prettig en constructief' gesprek, is er nog geen resultaat geboekt: "Hoe hoog de schadevergoeding is, of dat dat een compensatie is op een andere manier is nog niet duidelijk."

Ondertussen laat de Doetinchemse voetbalclub de bodemprocedure tegen de KNVB doorlopen. "Afhankelijk van of we elkaar kunnen vinden zetten we die door", laat Zuil weten. "Als er een goede genoegdoening vanuit de KNVB komt, dan zouden we die stop kunnen zetten. Dat is niet in geld uit te drukken, maar het zal de KNVB misschien miljoenen kosten als we de procedure doorzetten. Ik weet dat de voetbalbond sowieso niet zit te wachten op die bodemprocedure, maar je kan niet zeggen dat het zoveel kost. Het is heel moeilijk om over geld te praten."
De Graafschap kreeg dinsdagmiddag ook nieuws van een andere afdeling van de KNVB te horen. De voetbalclub moet een forse geldboete betalen en een wedstrijd zonder publiek afwerken.

Foto: REGIO8

Lees ook

Shanice moest zoontje laten gaan, Marieta geeft haar een gezicht

Een miskraam. Werd niet over gesproken. Met veel verborgen verdriet tot gevolg. Fotografe Marieta La...

Buurt verontwaardigd over zwembadplan bij Margriethal Didam

Als het aan de omwonenden van de Margriethal in Didam ligt, komt er op die locatie geen zwembad. Eer...

Fietser en brommerrijder komen hard ten val bij botsing in Zelhem

Een brommerrijder en een fietser zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Doetinchemsew...

Oude IJsselstreek steekt stokje voor komst gigantisch zonnepark Etten

Er gaat een streep door het plan voor een gigantisch zonnepark rondom het crematorium in Etten. Ontw...

Verdachte aangehouden na explosie bij appartementencomplex in Doetinchem

De politie heeft maandagochtend een verdachte aangehouden voor betrokkenheid bij de explosie aan de ...

Doetinchem in shock na nieuwe explosie bij coffeeshop: 'Deze is nog erger dan de vorige'

Buurtbewoners van de Veemarkt in Doetinchem werden maandagochtend vroeg opnieuw opgeschrikt door een...