gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Constructief gesprek KNVB en De Graafschap

3c8ccd0c8594293e2a8a6615df3ac0ea.jpg
Redactie REGIO8 |

"Inhoudelijk hebben we nog geen afspraken kunnen maken", aldus commercieel directeur Martine Zuil. "Maar we hebben wel afgesproken dat we over een maand weer elkaar gaan treffen." Zuil sprak dinsdagochtend met Marc Boetekees van de KNVB. De Doetinchemse voetbalclub wil genoegdoening voor de situatie die is ontstaan rondom FC Twente. Hoewel er sprake was van een 'prettig en constructief' gesprek, is er nog geen resultaat geboekt: "Hoe hoog de schadevergoeding is, of dat dat een compensatie is op een andere manier is nog niet duidelijk."

Ondertussen laat de Doetinchemse voetbalclub de bodemprocedure tegen de KNVB doorlopen. "Afhankelijk van of we elkaar kunnen vinden zetten we die door", laat Zuil weten. "Als er een goede genoegdoening vanuit de KNVB komt, dan zouden we die stop kunnen zetten. Dat is niet in geld uit te drukken, maar het zal de KNVB misschien miljoenen kosten als we de procedure doorzetten. Ik weet dat de voetbalbond sowieso niet zit te wachten op die bodemprocedure, maar je kan niet zeggen dat het zoveel kost. Het is heel moeilijk om over geld te praten."
De Graafschap kreeg dinsdagmiddag ook nieuws van een andere afdeling van de KNVB te horen. De voetbalclub moet een forse geldboete betalen en een wedstrijd zonder publiek afwerken.

Foto: REGIO8

Lees ook

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

Richard Berenschot wederom informateur Oude IJsselstreek

Net als vier jaar geleden is de Winterswijkse Richard Berenschot informateur in de gemeente Oude IJsselstreek. De reden dat hij de klus in de gemeente weer mag klaren is volgens grootste partij Lokaal Belang (zeven zetels) het goede resultaat van de vorige keer.

112AN Ongeval met Duitse ambulance.jpg

Botsende verkeersculturen: Nederlanders op Duitse snelwegen vaak betrokken bij zware ongevallen

Nederlanders zijn opvallend vaak betrokken bij zware ongevallen op Duitse snelwegen in de grensregio. Dat voedt een hardnekkig cliché, maar cijfers laten een ander beeld zien: niet nationaliteit, maar verschillen in verkeerssystemen lijken de belangrijkste oorzaak.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

Merendeel Achterhoekse gemeenten betaalt dwangsommen na te late besluiten

Gemeenten in de Achterhoek hebben in 2025 meerdere keren een dwangsom moeten betalen omdat ze te laat een besluit namen. Van alle gemeenten, hebben er zes samen ruim 17.000 euro uitgekeerd aan inwoners. Het grootste deel daarvan komt voor rekening van de gemeente Oude IJsselstreek.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Rechter veegt bezwaren tegen asielopvanglocatie Bronckhorst van tafel

Een groep omwonenden van het gemeentehuis van Bronckhorst heeft bij de rechtbank in Arnhem bot gevangen in hun verzet tegen een opvanglocatie voor minderjarige asielzoekers in Bronckhorst. De rechter oordeelt dat de gemeente de vergunning terecht heeft verleend.

Ibrahim El Kadiri (2).jpg

El Kadiri weken uitgeschakeld bij De Graafschap

Ibrahim El Kadiri, aanvaller en smaakmaker van De Graafschap, staat de komende weken aan de kant met een blessure. De 24-jarige buitenspeler liep de kwetsuur op tijdens de verloren wedstrijd tegen ADO Den Haag (1-2).

Puzzelen0.png

Eerste Montferlands legpuzzelkampioenschap in Didam voor Alpe d’HuZes

Didam wordt maandag 6 april omgetoverd tot het puzzelwalhalla van de Achterhoek. In de sporthal van DSV Relax vindt die Tweede Paasdag het eerste Open Legpuzzelkampioenschap van Montferland plaats. De opbrengst van het evenement gaat naar Alpe d’HuZes, dat geld inzamelt voor kankeronderzoek.