Ulft, Netherlands

Carnavalsoptocht 'Iseldonk' naar halfvasten

De carnavalsoptocht in Iseldonk, zoals Ulft tijdens carnaval heet, wordt opnieuw ingelast voor zondag 22 maart. De optocht zou op 23 februari plaats vinden, maar werd afgeblazen vanwege het slechte weer.
Regio8 | 4 maart 2020 09:32 | Aangepast op 4 maart 2020 09:32
"We hopen met de halfvastenoptocht alle Iseldonkers een goed alternatief bieden", aldus Stichting Iseldonk. "Stadsprins Berto den Eerste en Jeugdprins Thijn den Eerste nodigen iedereen uit om aan de optocht deel te nemen of de wagens en loopgroepen aan te komen moedigen."

De Iseldonkse carnavalsoptocht zal, zoals gebruikelijk, starten om 13.11 uur vanaf het Zwarte Plein in Ulft. De prijsuitreiking en het 'After-optocht-bal' zullen plaatsvinden in de popzaal van DRU Industriepark Ulft.

Foto: REGIO8 (Halfvastenoptocht Angerlo 2019)

Meest gelezen

Overleden persoon gevonden langs Baakseweg in Vorden

Redactie REGIO8 | 13 jul 2025 13:42

Lees ook

Kansloze motie in Bronckhorst 'procesgepruttel' maar 'laat hersenen kraken'

Een ‘niet uitvoerbare’ en uiteindelijk kansloze motie van Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB), die an...

Orgel Joke steelt de show op de Zwarte Cross: 'Ik ben gewoon Joke'

Orgel Joke zet alweer de Zwarte Cross op zijn kop. Dit keer niet op het festivalterein zelf, maar in...

Typhoon maakt met rode lijn statement op Zwarte Cross

Typhoon vraagt tijdens zijn optreden op het hoofdpodium op de Zwarte Cross aandacht voor wereldvrede...

Zo opent De Heinoos het hoofdpodium op de Zwarte Cross

De Heinoos heeft het maar druk op de donderdag van de Zwarte Cross. 's Ochtends trapten ze het festi...

Stikstof en stroken: Winterswijk klem tussen goede wil en harde regels

De stikstofproblematiek hangt als een dikke mist over Winterswijk. Terwijl de gemeente al jarenlang ...

Poorten camping Zwarte Cross geopend

De poorten van de Zwarte Cross-camping zijn donderdagochtend om 08.00 uur geopend. Duizenden crossga...