Ulft, Netherlands

Brandweerman gewond bij brand net over grens

Een brandweerman is vrijdagochtend gewond geraakt bij een grote brand in een schuur net over de grens bij Aalten. De rookpluimen van de brand waren in de wijde omtrek te zien.
Regio8 | 12 april 2019 10:53 | Aangepast op 12 april 2019 10:53
De brand werd omstreeks 09.00 uur gemeld. De brandweer heeft eerst geprobeerd om de brand van binnenuit te blussen. Mede vanwege explosiegevaar werd deze aanpak te gevaarlijk waarna de brandweer zich terug getrokken heeft. De brandweer richtte zich vervolgens op het behouden van het naastgelegen woonhuis.

De brandweerman werd ter plaatste aan zijn verwondingen geholpen en is vervolgens doorgegaan met zijn bluswerkzaamheden. Een waterwagen van de Aaltense brandweer werd gecanceld toen bleek dat de watervoorziening snel op touw kon worden gezet.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...