Ulft, Netherlands

Brandweer blust dakbrand in Doetinchem

De brandweer in Doetinchem heeft woensdagmorgen een kleine brand in het dakbeschot van een woning geblust. Het brandje ontstond tijdens werkzaamheden.
Regio8 | 10 april 2019 09:40 | Aangepast op 10 april 2019 09:40
Bij de woning aan het Pasplein wordt aan het dak gewerkt, waarbij iets misgegaan is. Doordat de brandweer er snel bij was kon erger worden voorkomen.

Niemand raakte bij de brand gewond. Na de bluswerkzaamheden kon er verder gewerkt worden aan het dakbeschot, het stukje waar de brand ontstond moet wel vervangen worden.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...