Ulft, Netherlands

Bloemenbuurt in Zelhem gaat op de schop

Delen van de Bloemenbuurt in Zelhem worden na de zomer aangepakt. Zowel de wegen als de woningen aan een viertal straten in het dorp worden opgeknapt met een budget van meer dan vijf ton.
Regio8 | 25 mei 2021 10:24 | Aangepast op 25 mei 2021 10:24
“De riolering en de bestrating worden vervangen, omdat beide in een slechte staat zijn”, laat de gemeente Bronckhorst weten. “Ook wordt een tweede riool aangelegd voor de aparte afvoer van regenwater.” Voor de Dahlia-, Zonnebloem- en de Zinniastraat zijn plannen gemaakt om in de tweede helft van het jaar aan de slag te gaan. Eerst zal wooncorporatie ProWonen de woningen opknappen, daarna worden de straten aangepakt door de gemeente.

ProWonen heeft volgens Bronckhorst nog geen concrete plannen voor woningen aan de Asterstraat. Voor de drie andere straten zijn inmiddels verschillende ontwerpen gemaakt. Inwoners van de straten krijgen via een klankbordgroep de kans om mee te praten over de inrichting.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...