Ulft, Netherlands

Betonblokken op DRU-terrein moeten drifters stoppen

Op een grote parkeerplaats op het DRU-terrein in Ulft zijn recent blokken geplaatst door de gemeente. Ze hopen daarmee de overlast van automobilisten die hard scheuren over het terrein in te perken.
Jasper Hazelaar | 29 maart 2023 09:19 | Aangepast op 29 maart 2023 09:19
“Buurtbewoners hebben zowel bij de politie als de gemeente aangegeven overlast te ervaren van driften op het Emailleplein”, laat een woordvoerder van de gemeente Oude IJsselstreek weten. Dat was reden om de blokken te plaatsen, zodat de parkeerplaats in tweeën is gehakt. “Op deze manier is driften op het plein niet meer mogelijk en kan hij gebruikt worden waar hij voor dient; parkeren”, aldus de woordvoerder.

De gemeente geeft aan dat de betonnen blokken een tijdelijke maatregel zijn. Als blijkt dat er inderdaad niet meer wordt gedrift, worden ze vervangen door bloembakken.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

DRU|Ulft|Verkeer|

Lees ook

DRU dossier 2025: van vertrouwensbreuk naar laatste kans

Waar in 2024 nog werd gesproken over een grote doorontwikkeling van het DRU Industriepark, stond 202...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht koude dagen voor oud en nieuw

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Eerdere maatregelen blijken niet genoeg, nu ook drempels op DRU Industriepark

De gemeente Oude IJsselstreek gaat verkeersdrempels plaatsen op het DRU Industriepark. Nog steeds ko...

DRU Industriepark stelt interim bestuurder aan, zoektocht naar vaste bestuurder volgt

Het DRU Industriepark heeft per direct een interim bestuurder aangesteld. Cleo Sissingh gaat de func...

Geen plek meer in Ulft voor Mini Manna? Zoektocht naar nieuwe locatie voor winkel

Stichting Mini Manna dreigt uit Ulft te verdwijnen. Op de huidige locatie komen woningen, waardoor h...

Ulftse Housheer speelt WK Handbal in eigen land: 'Heel speciaal'

De Ulftse Dione Housheer mag het WK Handbal spelen in eigen land. Woensdag is het toernooi begonnen ...