Ulft, Netherlands

Bestuurder knalt tegen boom in Eibergen

Een bestuurder is zondagavond in Eibergen tegen een boom geknald, nadat hij in een bocht rechtdoor is gereden. Hij is met onbekend letsel afgevoerd naar het ziekenhuis.
Regio8 | 4 maart 2019 09:02 | Aangepast op 4 maart 2019 09:02
De bestuurder kwam vanuit de richting van Neede en reed richting de Haaksbergseweg. De aanrijding gebeurde op de Needseweg vlak voordat de automobilist de oude N18 op wilde rijden. In een flauwe bocht is hij rechtdoor gereden en tegen een boom tot stilstand gekomen. De brandweer heeft de man uit het voertuig gehaald. Het slachtoffer is met onbekend letsel afgevoerd naar het ziekenhuis in Enschede.

Over de oorzaak van het ongeval is niets bekend. Mensen die achter het voertuig reden zagen de man rechtdoor rijden, in plaats van dat hij de bocht nam. De politie heeft onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...