Ulft, Netherlands

Bestuurder knalt tegen boom in Eibergen

Een bestuurder is zondagavond in Eibergen tegen een boom geknald, nadat hij in een bocht rechtdoor is gereden. Hij is met onbekend letsel afgevoerd naar het ziekenhuis.
Regio8 | 4 maart 2019 09:02 | Aangepast op 4 maart 2019 09:02
De bestuurder kwam vanuit de richting van Neede en reed richting de Haaksbergseweg. De aanrijding gebeurde op de Needseweg vlak voordat de automobilist de oude N18 op wilde rijden. In een flauwe bocht is hij rechtdoor gereden en tegen een boom tot stilstand gekomen. De brandweer heeft de man uit het voertuig gehaald. Het slachtoffer is met onbekend letsel afgevoerd naar het ziekenhuis in Enschede.

Over de oorzaak van het ongeval is niets bekend. Mensen die achter het voertuig reden zagen de man rechtdoor rijden, in plaats van dat hij de bocht nam. De politie heeft onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...