gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder (26) rijdt op verjaardag auto in de prak bij Varsseveld

315f84ce68786c19f7c2f3e0b645f2b8.jpg

Bij een ongeluk met twee voertuigen op de N18 bij Varsseveld zijn allebei de bestuurders met de schrik vrijgekomen. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 21.30 uur op de kruising van de N318 en de N18 ter hoogte van Varsseveld. Een automobilist komende vanaf Lichtenvoorde wil vanaf de N18 de N318 op rijden richting Aalten. Een andere bestuurder is onderweg op de Twente Route in de richting van Lichtenvoorde. Op de kruising komen beide voertuigen hard met elkaar in aanraking. Een van de bestuurders is vermoedelijk door rood gereden.

De bestuurders probeerden elkaar nog te ontwijken maar het mocht niet baten. Een van de automobilisten schoot met zijn voertuig door en kwam uiteindelijk tot stilstand in een berm. Beide voertuigen liepen behoorlijke schade op en moesten worden afgesleept, maar alle inzittenden kwamen met de schrik vrij.

Voor de bestuurder van de gele auto, een 26-jarige man uit Hengelo (O), kwam het ongeluk op een vervelend moment. Hij vierde zondag zijn verjaardag en zag zijn auto total loss afgesleept worden.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.