Ulft, Netherlands

Bestuurder (26) rijdt op verjaardag auto in de prak bij Varsseveld

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een ongeluk met twee voertuigen op de N18 bij Varsseveld zijn allebei de bestuurders met de schrik vrijgekomen. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.
Redactie REGIO8 | 10 juni 2024 10:49 | Aangepast op 10 juni 2024 10:49
Het ongeval gebeurde rond 21.30 uur op de kruising van de N318 en de N18 ter hoogte van Varsseveld. Een automobilist komende vanaf Lichtenvoorde wil vanaf de N18 de N318 op rijden richting Aalten. Een andere bestuurder is onderweg op de Twente Route in de richting van Lichtenvoorde. Op de kruising komen beide voertuigen hard met elkaar in aanraking. Een van de bestuurders is vermoedelijk door rood gereden.

De bestuurders probeerden elkaar nog te ontwijken maar het mocht niet baten. Een van de automobilisten schoot met zijn voertuig door en kwam uiteindelijk tot stilstand in een berm. Beide voertuigen liepen behoorlijke schade op en moesten worden afgesleept, maar alle inzittenden kwamen met de schrik vrij.

Voor de bestuurder van de gele auto, een 26-jarige man uit Hengelo (O), kwam het ongeluk op een vervelend moment. Hij vierde zondag zijn verjaardag en zag zijn auto total loss afgesleept worden.

Lees ook

Vergeten pannetje zorgt voor grote hoeveelheid rook in woning in Doetinchem

Een vergeten pannetje op het vuur heeft woensdagmiddag voor flinke rookontwikkeling gezorgd in een w...

Doorboren van gasleiding verstoort werkzaamheden aan Ambachtsweg in Zelhem

Bij werkzaamheden aan de Ambachtsweg in Zelhem is dinsdagmiddag een gaslekkage ontstaan. Tijdens de ...

Brand zorgt voor flinke schade aan woning in Vorden

Bij een brand aan de Enkweg in Vorden is een woning flink beschadigd geraakt. De bewoners van het hu...

Twee auto's zwaar beschadigd door brand in Doetinchem: politie doet onderzoek

In de nacht van maandag op dinsdag zijn aan de Beethovenlaan in Doetinchem twee voertuigen ernstig b...

Groep wandelaars voorkomt grote bosbrand bij Ruurlo

Een groep oplettende wandelaars heeft maandagavond voorkomen dat er een grote brand is ontstaan in h...

Auto belandt op zijn kant na eenzijdig ongeval in De Heurne

Bij een eenzijdig ongeval op de Varsseveldseweg in De Heurne is een auto met daarin twee inzittenden...