Ulft, Netherlands

Automobilist eindigt met sportwagen in sloot bij Gendringen

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een automobilist is woensdagmiddag met zijn auto op de kop in een sloot in het buitengebied van Gendringen terechtgekomen. De man kwam met de schrik vrij, maar zijn auto moest worden afgesleept.
Redactie REGIO8 | 5 februari 2025 16:57 | Aangepast op 5 februari 2025 16:57
Het ongeval gebeurde rond 16.30 uur op de Netterdensestraat. De man was onderweg in de richting van Netterden toen hij in de bocht de macht over het stuur verloor. Het voertuig kwam in de berm terecht en schoot uiteindelijk door in de sloot. De auto sloeg een paar keer over de kop en belandde op zijn dak.

De man kwam met de schrik en een nat pak vrij. Hij werd nagekeken in de ter plaatse gekomen ambulance. De auto kwam er minder goed vanaf en moest worden afgesleept.

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...

Man raakt bekneld bij eenzijdig ongeval op N18 bij Harreveld

Bij een eenzijdig ongeval nabij Harreveld op de N18 is donderdagochtend een persoon gewond geraakt. ...

Zeer grote schuurbrand in Beltrum, schuur met 600 varkens blijft ongedeerd

Bij een boerenbedrijf in Beltrum is woensdagmiddag brand ontstaan in een schuur. Vanwege het risico ...

Geen gewonden bij ongeval met drie voertuigen in Doetinchem

Bij een ongeval waarbij meerdere automobilisten betrokken waren in Doetinchem, zijn dinsdagavond gee...

Vrouw raakt gewond bij botsing op kruising in buitengebied Aalten

Bij een ongeval op een kruising in het buitengebied van Aalten is een persoon gewond geraakt. Een vo...

Nederlandse en Duitse kinderen samen in beweging voor de vrijheid

Zo'n 120 Nederlandse en Duitse kinderen kwamen samen op de atletiekbaan in Gendringen om de welbeken...