Ulft, Netherlands

Auto schiet van de weg af bij Varsselder

Een automobilist is vrijdag ernstig gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Varsselder. Zijn voertuig kwam daarbij onder meer tegen een boom aan.
Regio8 | 2 juli 2021 20:37 | Aangepast op 2 juli 2021 20:37
De bestuurder reed rond 18.15 uur vanuit 's-Heerenberg over de Berghseweg richting Gendringen toen het misging. Door onbekende oorzaak kwam hij aan de rechterzijde van de weg in berm terecht, waarna hij na een stuurcorrectie naar de linkerkant schoot. Daar kwam de auto in aanraking met een boom, waarna het voertuig tot stilstand kwam in een sloot.

Brandweerlieden hebben de automobilist na het ongeval met medewerking van ambulancepersoneel uit de auto gekregen. Een traumahelikopter kwam ter plaatse, maar hij is met onbekende verwondingen per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...