Ulft, Netherlands

Auto op boom in buitengebied Doetinchem

Een automobilist is in de nacht van maandag op dinsdag op een boom geknald in het buitengebied tussen Zelhem en Doetinchem. De twee inzittenden van de auto raakten daarbij gewond.
Regio8 | 2 april 2019 09:12 | Aangepast op 2 april 2019 09:12
De bestuurder reed rond 02.45 uur over de Broekstraat in de richting van Doetinchem toen het misging. Door onbekende oorzaak kwam de auto in de berm terecht. Het voertuig schoot vervolgens door tegen een boom. De klap was dusdanig hard dat de aanhanger om zijn as is gedraaid.

De inzittenden, een man uit Varsseveld en een man uit Zelhem, zijn na het ongeval met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De auto en de aanhanger moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Overleden persoon gevonden langs Baakseweg in Vorden

Redactie REGIO8 | 13 jul 2025 13:42

Lees ook

Typhoon maakt met rode lijn statement op Zwarte Cross

Typhoon vraagt tijdens zijn optreden op het hoofdpodium op de Zwarte Cross aandacht voor wereldvrede...

Zo opent De Heinoos het hoofdpodium op de Zwarte Cross

De Heinoos heeft het maar druk op de donderdag van de Zwarte Cross. 's Ochtends trapten ze het festi...

Stikstof en stroken: Winterswijk klem tussen goede wil en harde regels

De stikstofproblematiek hangt als een dikke mist over Winterswijk. Terwijl de gemeente al jarenlang ...

Poorten camping Zwarte Cross geopend

De poorten van de Zwarte Cross-camping zijn donderdagochtend om 08.00 uur geopend. Duizenden crossga...

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...