Ulft, Netherlands

Auto gaat in vlammen op in Doetinchem, vermoedelijk brandstichting

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Een auto aan de Tarwedreef in Doetinchem is donderdagavond in vlammen opgegaan. De politie gaat uit van brandstichting en heeft een onderzoek aangevraagd bij de Forensische Opsporing.
Redactie REGIO8 | 6 september 2024 09:45 | Aangepast op 6 september 2024 09:45
De melding van de brand kwam rond 22.45 uur binnen bij de hulpdiensten. Eenmaal ter plaatse kwamen de vlammen al hoog uit de auto. Doordat de brandstofleiding in de brand stond, moest de brandweer met een combinatie van water en schuim ruim twintig minuten lang blussen voordat de brand geblust was.

De politie gaat uit van brandstichting en heeft de auto afgezet met lint. Daarnaast dienen zij een 'verzoek tot onderzoek' in bij de Forensische Opsporing. De naastgelegen auto kon optijd worden weggehaald, waardoor deze geen schade opliep.

Meest gelezen

Overleden persoon gevonden langs Baakseweg in Vorden

Redactie REGIO8 | 13 jul 2025 13:42

Lees ook

Orgel Joke steelt de show op de Zwarte Cross: 'Ik ben gewoon Joke'

Orgel Joke zet alweer de Zwarte Cross op zijn kop. Dit keer niet op het festivalterein zelf, maar in...

Typhoon maakt met rode lijn statement op Zwarte Cross

Typhoon vraagt tijdens zijn optreden op het hoofdpodium op de Zwarte Cross aandacht voor wereldvrede...

Zo opent De Heinoos het hoofdpodium op de Zwarte Cross

De Heinoos heeft het maar druk op de donderdag van de Zwarte Cross. 's Ochtends trapten ze het festi...

Stikstof en stroken: Winterswijk klem tussen goede wil en harde regels

De stikstofproblematiek hangt als een dikke mist over Winterswijk. Terwijl de gemeente al jarenlang ...

Poorten camping Zwarte Cross geopend

De poorten van de Zwarte Cross-camping zijn donderdagochtend om 08.00 uur geopend. Duizenden crossga...

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...