Ulft, Netherlands

Auto belandt in sloot na ongeluk Netterden

Een auto is gisteravond bij een eenzijdig ongeval in Netterden in een sloot terecht gekomen. De bestuurder verloor door onbekende oorzaak de macht over het stuur.
Regio8 | 1 oktober 2020 11:17 | Aangepast op 1 oktober 2020 11:17
Het ongeval vond rond 21.00 uur plaats op de Netterdensestraat. De automobilist kwam vanuit Gendringen en reed nabij Netterden toen hij de macht over het stuur verloor. Vervolgens kwam het voertuig in de sloot terecht. Voordat de hulpdiensten ter plaatse waren was de auto al uit te sloot gehaald.

Een passerende vrachtwagen met een laadkraan heeft de auto uit de sloot getild en nam de beschadigde auto mee. Of de automobilist verwondingen heeft opgelopen naar aanleiding van dit ongeval is onbekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...