Ulft, Netherlands

Appartement vol rook door vergeten pan

Een appartement aan de Caenstraat in Doetinchem is in de nacht van maandag op dinsdag vol rook komen te staan doordat de bewoner een pan op het vuur had laten staan. De oudere man had voor het slapen gaan een ei gebakken, maar was vergeten het gas uit te draaien.
Kevin ten Dolle | 2 februari 2021 10:08 | Aangepast op 2 februari 2021 10:08
De brandweer werd rond 03.15 uur gealarmeerd voor een mogelijk brand in een appartement aan de Caenstraat in Doetinchem. Eenmaal ter plaatse bleek dat de bewoner een pan van het vuur was vergeten te halen. Zijn woning kwam daardoor vol rook te staan, wat er uiteindelijk voor zorgde dat zijn brandmelder afging. Bezorgde bovenburen, die het geluid van de rookmelder hoorden, namen een kijkje. Toen zij echter de deur opende kwam de rook hen al tegemoet. Daarop besloten zij de brandweer te bellen.

De brandweer was snel ter plaatse en heeft het appartement gecontroleerd en uiteindelijk ook geventileerd. De bewoner van het appartement raakte niet gewond en kon na het ventileren terug naar zijn woning, die geringe schade opliep door het incident.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...