Ulft, Netherlands

Achterhoeker steelt glühweinbord in Bocholt

Een 18-jarige man uit Dinxperlo nam een wel heel bijzonder souvenir mee uit een dagje in Bocholt: een reclamebord met daarop het woord ‘glühwein’. Hij liep al snel tegen de lamp, omdat hij het bord online te koop zette.
Tim Rondeel | 6 januari 2022 14:43 | Aangepast op 6 januari 2022 14:43
Het bord werd vorige week dinsdag gestolen bij een kraam in het centrum van Bocholt. Volgens de Dinxperlöer zelf deed hij dat in een dronken bui. Overigens niet dronken van de glühwein maar van het bier, schrijft de Duitse politie. De man uit Dinxperlo bood het bord enkele uren na de diefstal al te koop aan op Marktplaats. Terwijl de eerste biedingen binnenstroomden, ontdekte de politie in Winterswijk wie er achter de online advertentie schuilging.

De Nederlandse politie nam het reclamebord in beslag en bracht het naar de collega’s in Bocholt. Inmiddels is het bord weer terug bij de rechtmatige eigenaar.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroepen Antenne Niederrhein en RN7.

Foto: Pixabay

Lees meer over:

Bocholt|Duitsland|Dinxperlo|

Lees ook

Duitse politie arresteert gezochte man bij grenscontrole nabij Beek

De Duitse politie heeft maandagochtend een man aangehouden bij een grenscontrole op de snelweg A3 te...

Weersextremen en water stoppen niet bij de grens, onze waarschuwingen wel

November 2024. De regen viel periodeslang aanhoudend neer. In het grensgebied tussen Duitsland en Ne...

Actiegroep loopt langs de Bocholter Aa en Oude IJssel voor drinkbare rivier in 2050

Langs de Bocholter Aa wandelen burgers met twee flessen rivierwater. Eentje is helder. De andere rui...

Astrid Schupp: ‘Als je over de grens iemand kent, ben je geen vreemden meer voor elkaar’

Als ‘Gleichstellungsbeauftragte’ (functionaris Gelijke Kansen) voor de Duitse stad Bocholt zet Astri...

VNG Jaarcongres in 2026 naar de Achterhoek: Oost Gelre en Winterswijk gastgemeenten

In 2026 strijkt het jaarlijkse congres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) neer in de ...

Kan stukje Duitse rondweg op Winterswijks grondgebied, Nederland van het stikstofslot halen?

Een klein stukje rondweg bij de Duitse grensplaats Oeding werpt een verrassend licht op een veel gro...