Ulft, Netherlands

81-jarige man betrokken bij wilde politieachtervolging

Een 81-jarige man uit Delft is zaterdag na een wilde achtervolging mede door politie Doetinchem aangehouden. De man haalde, ter hoogte van Arnhem, de Koninklijke Marechaussee met een hoge snelheid in.
Viggo Zweverink | 15 mei 2023 09:47 | Aangepast op 15 mei 2023 09:47
De man, die niet over een geldig rijbewijs beschikt, haalde de Marechaussee op de A12 met een hoge snelheid in. Nadat de Marechaussee de achtervolging inzette ging de tachtigplusser ervandoor, waarbij hij erg gevaarlijk rijgedrag vertoonde. Hij reed 190 kilometer per uur over, onder andere, de vluchtstrook en het verdrijvingsvlak.

Samen met politie Doetinchem en het Grensoverschrijdend Politie Team wisten ze de man in het Duitse plaatsje Rees in te sluiten en aan te houden. De man is overgedragen aan de Autobahn Polizei en mag zich voor de rechter verantwoorden.

Foto: REGIO8

Lees ook

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...