Ulft, Netherlands

Zwarte Cross komt met namen comedycafé

De Zwarte Cross heeft enkele artiesten voor De Schaterbar bekend gemaakt. Onder meer Arie Koomen en Klaas Prins geven een korte voorstelling op het nieuwe podium van het festival in Lichtenvoorde.
Regio8 | 17 mei 2019 15:15 | Aangepast op 17 mei 2019 15:15
“De Schaterbar staat voor muzikale comedy, flauwe comedy, grove comedy, rare comedy maar bovenal korte comedy”, zo laat de organisatie van de Zwarte Cross weten over het nieuwe podium. “Snelle optredens, geen langdradige verhalen. Keihard lachen, veel hilariteit en ideaal voor mensen met een korte spanningsboog.” Naast Prins en Koomen, komen onder meer Howard Komproe, Tom Sligting en Thijs Kemperink naar Lichtenvoorde. De huisband op het podium is Montis, Goudsmit & Directie.

De organisatie van het festival verwacht de komende periode nog meer artiesten voor de Schaterbar te presenteren. “Het doel van deze nieuwe bar is simpel: meer mensen laten lachen. Ook wil de organisatie comedytalent een podium bieden.”

Geen kaarten meer
De 23e editie van de Zwarte Cross vindt op 18, 19, 20 en 21 juli plaats in Lichtenvoorde. De kaarten voor het festival gingen in november in de verkoop en zijn inmiddels al uitverkocht. Volgens de organisatie komen geen extra tickets meer beschikbaar en kunnen kaarten alleen nog worden verkregen via Ticketswap.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Vierde competitiezege op rij voor De Graafschap

De Graafschap heeft voor de vierde keer op rij gewonnen. Deze keer versloeg de ploeg van Marinus Dij...

Mogelijke verlaging Duitse 'vliegtax' kan Nederlanders lokken

Voor Nederlanders kan het aantrekkelijker worden om vanaf Duitse luchthavens te vliegen, nu de Duits...

Kans op natte sneeuw in de Achterhoek volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Europese docenten werken in Achterhoek aan samenwerking: 'Voor de studenten een goede zaak'

Bij het Civon in Ulft zijn donderdag en vrijdag meer dan honderd docenten uit heel Europa samen voor...

Montferland grijpt in bij IKC: ‘Dit moest stoppen, anders liep het uit de hand’

De bouw van het Integraal Kindcentrum in ’s-Heerenberg krijgt een harde reset. De gemeenteraad van M...

Bestuurder botst op boom door gladheid in Megchelen

Een bestuurder is vrijdagochtend door gladheid met zijn auto tegen een boom geknald nabij Megchelen....