Ulft, Netherlands

Woningen ontruimd na plofkraak in Didam

Regio8 | 26 januari 2017 06:56 | Aangepast op 26 januari 2017 06:56
Omstreeks 03.45 uur vond er bij de bank een plofkraak plaats. De gevel van de Rabobank is vernield. De daders hebben kunnen vluchten, daarom kijkt de politie uit bij de A18 bij Varsseveld naar eventuele vluchtende daders.

De verwachting is dat de omwonenden omstreeks de middag terug kunnen keren naar hun woning. Dat meldt gemeente Montferland. In totaal zijn ongeveer twintig personen uit hun woning gehaald in verband met de plofkraak.

De personen die woonachtig zijn in de appartementen boven de Rabobank zijn in de nacht direct gewekt en uit hun huizen gehaald. Daarna is besloten om ook de woningen binnen een straal van vijftig meter te ontruimen. Alle geëvacueerde personen zijn opgevangen op het gemeentehuis van Montferland.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Plotseling overlijden Wilfried 'Prutje Peter' Hoitink schokt Beltrum

Beltrum heeft geschokt gereageerd op het plotselinge overlijden van de 67-jarige Wilfried 'Prutje Pe...

Groot alarm in Winterswijk vanwege smeulende waterkoker op inductieplaat

De hulpdiensten rukten dinsdagavond massaal uit voor een melding van een woningbrand aan de Misterwe...

Raad Berkelland stuurt open brief aan Provincie en FrieslandCampina

De Berkellandse politiek eist antwoorden van de Provincie en FrieslandCampina over de ontploffing me...

Twee Achterhoekers in de top tien van de ChristenUnie

Met de Tweede Kamerverkiezingen in aantocht presenteren steeds meer partijen hun kandidatenlijst. Op...

Meer controles op de weg: Duitse politie verscherpt toezicht meer landinwaarts

De Duitse politie voert, naast de dagelijkse grenscontroles bij Beek en Emmerich, de verkeerscontrol...

Eibergse danseressen succesvol op WK Streetdance in Engeland

Twee dansduo’s uit Eibergen hebben afgelopen weekend meegedaan aan het WK Streetdance 2025 in Blackp...