Omstreeks 03.45 uur vond er bij de bank een plofkraak plaats. De gevel van de Rabobank is vernield. De daders hebben kunnen vluchten, daarom kijkt de politie uit bij de A18 bij Varsseveld naar eventuele vluchtende daders.
De verwachting is dat de omwonenden omstreeks de middag terug kunnen keren naar hun woning. Dat meldt gemeente Montferland. In totaal zijn ongeveer twintig personen uit hun woning gehaald in verband met de plofkraak.
De personen die woonachtig zijn in de appartementen boven de Rabobank zijn in de nacht direct gewekt en uit hun huizen gehaald. Daarna is besloten om ook de woningen binnen een straal van vijftig meter te ontruimen. Alle geëvacueerde personen zijn opgevangen op het gemeentehuis van Montferland.
Foto: 112achterhoek-nieuws.nl