Ulft, Nederland
Terug

Wissels De Graafschap verliezen van Twente

7b395c524605fcecbc658113aed9e046.jpg
Redactie REGIO8 |
"Ik vond het een hele aardige wedstrijd", aldus trainer Henk de Jong. "Goed voetbal, hoog druk zetten. We hebben wat doelpunten tegen gekregen, maar dat had ook met de klasse van (Adnane red.) Tighadouini te maken." De doelpunten aan de kant van De Graafschap werden gemaakt door Anthony van den Hurk en Youssef El Jebli. Hoewel de ruststand 2-2 was, liepen de Tukkers na rust uit naar een 4-2 overwinning. Voor FC Twente kwamen Tighadouini (3) en Alexander Laukart tot scoren.

Trainer de Jong koos in het duel tegen de debuterende FC Twente-trainer Gert Jan Verbeek voor een selectie vol reserves. "De jongens die vrijdag niet gestart zijn, zijn zeer positief in hoe ze de dingen doen", vindt De Jong. "Het is soms best teleurstellend, maar als ik dan zie hoe ze vandaag spelen, is dat prachtig." Bij De Graafschap speelde onder meer proefspeler Rannick Schoop mee. De ploeg onderzoekt op dit moment of het mogelijk is de contractloze rechtsback op amateurbasis vast te leggen.

Opstelling De Graafschap: Rondeel; Schoop, Van Diermen, Straalman, Keurntjes (62’ Vreman); Klaasen, Receveur (62’ Berghuis), El Jebli (62’ El Hammouchi); Van Overbeek, Van den Hurk (62’ Leidsman), Burgzorg.

Foto: De Graafschap

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.