Ulft, Netherlands

Wietplantage oorzaak brand in Varsseveld

Een wietplantage heeft zondagmiddag een zolderbrand veroorzaakt in Varsseveld. De eigenaar van de woning is aangehouden door de politie.
Regio8 | 24 mei 2020 17:14 | Aangepast op 24 mei 2020 17:14
Het vuur ontstond rond 16.30 uur in een woning aan de Spoorstraat in Varsseveld. De hulpdiensten troffen daar bij het blussen op de zolder een wietplantage aan. De brandweer kwam met drie voertuigen ter plaatse en had het vuur snel onder controle. Over de exacte oorzaak van de brand is nog niets bekend. Via het raam werden attributen van de aanwezige wietplantage uit de woning gehaald. Bij de brand is niemand gewond geraakt.

De politie heeft het pand verzegeld nadat de brand was geblust. Maandag volgt uitgebreid onderzoek naar de wietkwekerij. Het is nog onduidelijk hoeveel planten er aanwezig waren en of de plantage in werking was ten tijde van de brand. 

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...