Ulft, Netherlands

Waterschap koelt bruggen over de Oude IJssel

Drie ophaalbruggen over de Oude IJssel worden de komende twee dagen gekoeld. Door de hoge temperatuur bestaat volgens het Waterschap Rijn en IJssel de kans dat de bruggen uitzetten.
Regio8 | 24 juli 2019 15:08 | Aangepast op 24 juli 2019 15:08
Het gaat om de bruggen in Laag-Keppel, Hoog-Keppel en Terborg. Door het uitzetten is het mogelijk dat de ophaalbruggen niet meer goed functioneren. Zo kan een brug vast komen te zitten in het wegdek. Nu is besloten om een medewerker in te zetten om dit te voorkomen door met behulp van water te koelen.

Op de locaties waar bruggen gekoeld worden, zijn door het waterschap borden geplaatst om verkeer te wijzen op de situatie. Vorig jaar werden ook al 'koelers' ingezet om de ophaalbruggen werkzaam te houden.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...

Bunzing en steenmarter zorgen voor maanden vertraging woningen Didam

De gemeente Montferland en woningcorporatie Plavei zetten er flink druk achter begin dit jaar. De de...

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...