Ulft, Netherlands

Waterschap koelt bruggen over de Oude IJssel

Drie ophaalbruggen over de Oude IJssel worden de komende twee dagen gekoeld. Door de hoge temperatuur bestaat volgens het Waterschap Rijn en IJssel de kans dat de bruggen uitzetten.
Regio8 | 24 juli 2019 15:08 | Aangepast op 24 juli 2019 15:08
Het gaat om de bruggen in Laag-Keppel, Hoog-Keppel en Terborg. Door het uitzetten is het mogelijk dat de ophaalbruggen niet meer goed functioneren. Zo kan een brug vast komen te zitten in het wegdek. Nu is besloten om een medewerker in te zetten om dit te voorkomen door met behulp van water te koelen.

Op de locaties waar bruggen gekoeld worden, zijn door het waterschap borden geplaatst om verkeer te wijzen op de situatie. Vorig jaar werden ook al 'koelers' ingezet om de ophaalbruggen werkzaam te houden.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...