Ulft, Netherlands

Wateroverlast in Hengelo wordt aangepakt

Bronckhorst gaat de wateroverlast aanpakken die zich voordoet in een deel van Hengelo. Het gaat daarbij om een deel van de Waarleskamp, de Vloed en de Dreef.
Kevin ten Dolle | 17 augustus 2019 12:00 | Aangepast op 17 augustus 2019 12:00
De werkzaamheden bestaan onder andere uit het opnieuw aanleggen van het riool en het aansluiten van het laatste gedeelte van het riool op de nabij gelegen sloten. De woningen in de betrokken straten zijn tijdens de werkzaamheden altijd te voet bereikbaar. De hulpdiensten zijn geïnformeerd over de werkzaamheden en de wijzigingen in de bereikbaarheid.

De werkzaamheden zullen verricht worden in fases. De eerste fase start op dinsdag 20 augustus en op vrijdag 27 september zou volgens planning alles gereed moeten zijn. Tijdens de werkzaamheden worden er loopschotten en loopbruggen langs de betreffende woningen gelegd.

Foto: REGIO8

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...