Ulft, Netherlands

Wasberen uit Winterswijk maken het goed

De drie wasberen die enkele weken geleden in oude machines werden aangetroffen in Winterswijk maken het goed. Stichting AAP deelt maandag beelden van de spelende dieren.
Regio8 | 21 september 2020 14:54 | Aangepast op 21 september 2020 14:54
"Bij ons kwamen ze vermagerd, uitgeput en onder de olie binnen", laat Stichting AAP weten in een bericht. "Gelukkig hebben ze inmiddels kunnen aansterken en kent hun nieuwsgierigheid geen grenzen." Op beelden die de stichting deelt is onder meer te zien dat de dieren eten en met speelgoed bezig zijn.

De drie wasberen werden enkele weken geleden gevonden bij een recyclingbedrijf en waren vermoedelijk meegelift met een transport uit Duitsland. De Dierenambulance heeft ze bij het bedrijf opgehaald en overgebracht naar Stichting AAP.

Foto: Stichting AAP

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...