Ulft, Netherlands

Vrouw (18) vermist in bosgebied Doetinchem

Regio8 | 27 december 2018 15:39 | Aangepast op 27 december 2018 15:39
De vrouw wordt vermist in de buurt van het bosgebied bij de Groenestraat en de Thijsselaan in Doetinchem, nabij het Slingeland Ziekenhuis. Ze is ongeveer 1.75 meter lang, heeft blond haar en draagt halfhoge roze/paarse schoenen, een halflange grijze jas, roze sjaal en een lichte spijkerbroek.

De politie laat weten zich zorgen te maken over de gezondheid van de vrouw, maar laat weten niet uit te gaan van een misdrijf. Mensen die de vrouw gezien hebben, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie via alarmnummer 112. 
UPDATE: De Politie Doetinchem meldt dat de vermiste vrouw inmiddels weer terecht is en daardoor is de zoekactie naar de vrouw gestaakt. 

Foto: REGIO8

Lees ook

Brand in appartementencomplex met ouderen in Winterswijk

In een appartementencomplex met ouderen in Winterswijk is dinsdagochtend brand uitgebroken. De brand...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Verbod op telen van bol- en knolgewassen en snijbloemen in Lochem

Er komt in Lochem een verbod op het telen van niet-biologische sierteelt, om precies te zijn bol- en...

Veertig asielzoekers naar Lochem? ‘Februari is te kort.’

Wethouder Michiel Rijsberman van Lochem is overvallen door een brief van het COA, met daarin de aank...

Schoolstaking tegen mogelijke terugkeer dienstplicht: in Bocholt klinkt protest

In Duitsland leidt de landelijke discussie voor de herinvoering van de dienstplicht afgelopen vrijda...