Ulft, Netherlands

Vrachtwagen rijdt vrouw aan in Doetinchem

Een 64-jarige vrouw uit Doetinchem is dinsdagochtend overleden nadat ze werd aangereden door een vrachtwagen in Doetinchem. Ze stak de straat over met haar rollator in de richting van het stadscentrum toen ze werd geraakt.
Regio8 | 29 september 2020 10:31 | Aangepast op 29 september 2020 10:31
Het ongeval vond rond 09.15 uur plaats op de Nieuwstad. De vrouw wilde oversteken richting de Heezenpoort toen ze werd geraakt door de vrachtwagen. Volgens omstanders werd ze daarbij overreden. Hulpdiensten waren snel ter plaatse in een poging om haar te reanimeren en ook een traumahelikopter werd gealarmeerd. Het medisch personeel kon niet voorkomen dat zij ter plekke overleed.

De politie doet nader onderzoek naar de exacte toedracht van de aanrijding. De 57-jarige chauffeur uit Culemborg is op het politiebureau gehoord.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...