Ulft, Netherlands

Vordenaar ontwerpt shirt van Mañana

Modeontwerper Antoine Peters uit Vorden heeft een exclusief shirt ontworpen voor het festival Mañana Mañana. Met het T-shirt wil De Feesfabriek het nieuwe motto, ’ver weg van de grijze massa’, meer vorm geven.
Regio8 | 6 juni 2019 16:26 | Aangepast op 6 juni 2019 16:26
“Naast dat het ontwerpen van een festivalshirt hoog op mijn bucketlist stond, voelt het ontwerpen van het Mañana Mañana T-shirt extra eervol”, legt Peters uit. “Omdat het festival plaatsvindt in mijn geliefde Vorden, waar ik geboren en getogen ben.” Op het kledingstuk staat een halve smiley. Volgens De Feestfabriek ontstaat er een volledige glimlach, zodra de bezoeker met een halve smiley naast iemand anders gaat lopen. De shirts passen dan ook goed bij het nieuwe motto. “We willen namelijk uit de buurt blijven van de gebaande paden door een festival te organiseren in de levendige natuur, ver weg van grauwe Vinex-wijken, files en de hokjesgeesten."

De Vordenaar liet zich voor het shirt inspireren door het festival zelf. "Grijp iemand bij de hand, geef een knuffel, dans met je vrienden, kruip tegen elkaar aan in één van de hangmatten of relax samen in het gras en verspreid een glimlach”, vertelt de modeontwerper over de betekenis van het kledingstuk. De Feestfabriek hoopt dat het t-shirt een positief effect zal hebben op de festivalgangers. “De bezoekers die een glimlach tevoorschijn toveren dankzij het T-shirt van Antoine laten de warrige inhoud van het grijze hersenpannetje even voor wat het is.” Mañana Mañana vindt plaats van 13 tot en met 16 juni 2019 bij Kasteel Vorden.

Foto: De Feestfabriek

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...