Ulft, Netherlands

Vordenaar ontwerpt shirt van Mañana

Modeontwerper Antoine Peters uit Vorden heeft een exclusief shirt ontworpen voor het festival Mañana Mañana. Met het T-shirt wil De Feesfabriek het nieuwe motto, ’ver weg van de grijze massa’, meer vorm geven.
Regio8 | 6 juni 2019 16:26 | Aangepast op 6 juni 2019 16:26
“Naast dat het ontwerpen van een festivalshirt hoog op mijn bucketlist stond, voelt het ontwerpen van het Mañana Mañana T-shirt extra eervol”, legt Peters uit. “Omdat het festival plaatsvindt in mijn geliefde Vorden, waar ik geboren en getogen ben.” Op het kledingstuk staat een halve smiley. Volgens De Feestfabriek ontstaat er een volledige glimlach, zodra de bezoeker met een halve smiley naast iemand anders gaat lopen. De shirts passen dan ook goed bij het nieuwe motto. “We willen namelijk uit de buurt blijven van de gebaande paden door een festival te organiseren in de levendige natuur, ver weg van grauwe Vinex-wijken, files en de hokjesgeesten."

De Vordenaar liet zich voor het shirt inspireren door het festival zelf. "Grijp iemand bij de hand, geef een knuffel, dans met je vrienden, kruip tegen elkaar aan in één van de hangmatten of relax samen in het gras en verspreid een glimlach”, vertelt de modeontwerper over de betekenis van het kledingstuk. De Feestfabriek hoopt dat het t-shirt een positief effect zal hebben op de festivalgangers. “De bezoekers die een glimlach tevoorschijn toveren dankzij het T-shirt van Antoine laten de warrige inhoud van het grijze hersenpannetje even voor wat het is.” Mañana Mañana vindt plaats van 13 tot en met 16 juni 2019 bij Kasteel Vorden.

Foto: De Feestfabriek

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...