Ulft, Netherlands

Voorverkoop festival Zwarte Cross van start

Regio8 | 19 november 2016 10:59 | Aangepast op 19 november 2016 10:59
"We verwachten topdrukte bij de start van de voorverkoop", zo laat de organisatie van de Zwarte Cross weten. "Vooral als het gaat om de campingtickets. Vandaar dat we je een aantal tips geven om je zo gesmeerd mogelijk tot een succesvolle bestelling van jouw tickets te laten komen." Als tips geeft de organisatie onder meer aan om niet via de smartphone kaarten te bestellen en niet bang te zijn voor de wachtrij. "Verversen helpt niet om sneller het bestelproces te doorlopen, het systeem onthoudt je positie. Dus kalm an."

Veel foutmeldingen bij bestellen
De verwachte stormloop op de website van de Zwarte Cross zorgt voor veel foutmeldingen bij bezoekers op de website. De organisatie probeert bezoekers op Facebook gerust te stellen: "Lieve mensen, jullie zijn met velen tegelijk! Heb je op 'bestel' gedrukt en krijg je daarna een error (vóór het betalen), dan kump alles nog goed en krijg je nog een mail met een link om te betalen! Heb je al betaald? Dan zit het sowieso snor en heb je je kaarten."

De vorige editie van de Zwarte Cross was volledig uitverkocht. In totaal togen 220.000 bezoekers naar het terrein in Lichtenvoorde.

Foto: REGIO8

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...