Ulft, Netherlands

Voetbalnacht in startblokken

Regio8 | 14 januari 2016 17:14 | Aangepast op 14 januari 2016 17:14
In totaal verwacht de organisatie vrijdagavond driehonderd gasten welkom te heten op De Vijverberg in Doetinchem. "Het begint zeker te kriebelen", aldus organisator John van der Kamp. "Het heeft enige voorbereiding gevergd, maar we zijn er klaar voor." Als laatste tafelgast werd donderdag Peter Hofstede gepresenteerd. De manager voetbalzaken van De Graafschap is naast Voetbal International-journalist en oud-hockeyster Minke Booij de derde tafelgast. "We zochten naar een goede vervanger voor Guus Hiddink. Dat viel niet mee. We willen toch gerelateerd blijven aan de Achterhoek en De Graafschap."

Naast de tafelgasten, worden ook verschillende prijzen als de Vrijwilliger- en de Club van het jaar uitgereikt. Opvallend is dat voetbalclub Silvolde, ondanks een promotie naar de Hoofdklasse, niet meedingt naar de titel ‘Club van het jaar’. "Ook over wat vrijwilligers en voorzitters hebben wij vragen gekregen, maar deze clubs en mensen zijn niet zelf genomineerd. We hebben vooraf duidelijk gemaakt dat supporters mensen moesten nomineren. Er is geen enkele nominatie over Silvolde binnengekomen."

Voetbalnacht is geen eendagsvlieg
De Achterhoekse Voetbalnacht is volgens de organisatie geen eendagsvlieg: "Dit is echt niet eenmalig", aldus een zeker Van der Kamp. "Dit staat in de kinderschoenen en we hebben nu allemaal dingen geleerd die de volgende editie beter gaan. Volgend jaar staat de tweede editie alweer op papier."

Lees ook

Plotseling overlijden Wilfried 'Prutje Peter' Hoitink schokt Beltrum

Beltrum heeft geschokt gereageerd op het plotselinge overlijden van de 67-jarige Wilfried 'Prutje Pe...

Groot alarm in Winterswijk vanwege smeulende waterkoker op inductieplaat

De hulpdiensten rukten dinsdagavond massaal uit voor een melding van een woningbrand aan de Misterwe...

Raad Berkelland stuurt open brief aan Provincie en FrieslandCampina

De Berkellandse politiek eist antwoorden van de Provincie en FrieslandCampina over de ontploffing me...

Twee Achterhoekers in de top tien van de ChristenUnie

Met de Tweede Kamerverkiezingen in aantocht presenteren steeds meer partijen hun kandidatenlijst. Op...

Meer controles op de weg: Duitse politie verscherpt toezicht meer landinwaarts

De Duitse politie voert, naast de dagelijkse grenscontroles bij Beek en Emmerich, de verkeerscontrol...

Eibergse danseressen succesvol op WK Streetdance in Engeland

Twee dansduo’s uit Eibergen hebben afgelopen weekend meegedaan aan het WK Streetdance 2025 in Blackp...