Ulft, Netherlands

Voertuigen botsen op brug in Doetinchem

Twee voertuigen zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op een brug in Doetinchem. Geen van de betrokkenen raakte gewond bij de botsing.
Regio8 | 12 juli 2019 16:12 | Aangepast op 12 juli 2019 16:12
Een automobiliste reed rond 15.45 uur vanuit Wijnbergen over de Bedrijvenweg in de richting van de stad toen met misging. Mogelijk kwam ze door een te hoge snelheid op de andere weghelft terecht. De bestuurder van een busje kon de auto niet meer ontwijken, met de aanrijding tot gevolg.

Geen van de betrokken automobilisten is gewond geraakt bij de aanrijding, wel was er sprake van flinke schade aan de auto’s. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Motorrijder gewond na aanrijding nabij Zeddam

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de N316 bij Zeddam. De man is me...

Montferland start pilot met kamerverhuur aan statushouders

De gemeente Montferland start een pilot met kamerverhuur voor alleenstaande statushouders. Daarmee w...

DRU maakt draai na kritiek op college: ‘Onze brief had beter niet verstuurd kunnen worden’

De stichting DRU Industriepark heeft in aanloop naar de raadsvergadering donderdag een opvallende br...

DZC'68 wil scoren met respect: 'Vooral met plezier het spelletje beleven'

Op Sportpark Zuid in Doetinchem draaide het zaterdag volledig om sociale veiligheid. Voetbalverenigi...