Ulft, Netherlands

Verzwakte oehoe gevonden nabij Winterswijk

In een bosgebied bij Winterswijk is donderdag een verzwakte oehoe gevonden. Het jonge dier is blind aan één oog en is opgevangen door de Dierenambulance.
Regio8 | 11 juli 2019 14:25 | Aangepast op 11 juli 2019 14:25
De politie kwam ter plaatse na een melding van een particuliere toezichthouder. “We hebben vervolgens een onderzoek ingesteld en hebben het dier gevonden”, vertelt wijkagent Willem Saris. De oehoe was aan één oog blind en maakte een verzwakte indruk. “Hoe het dier daaraan komt weet ik niet", zegt Saris over het oog. "Wij zijn geen deskundigen." Het dier is na de vondst opgehaald door de Dierenambulance voor verdere behandeling.

In april werd een dode oehoe gevonden nabij Winterswijk. Toen was het dier mogelijk vergiftigd, nu is daar volgens Saris geen sprake van. “We hebben geen aanwijzing gevonden voor een strafbaar feit”, aldus de wijkagent.

Foto: Willem Saris

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...