Ulft, Netherlands

Vermiste Zeddamse gevonden bij uitkijktoren

De vermiste Zeddamse die maandag door de politie met man en macht werd gezocht is gevonden. De vrouw werd aangetroffen bij de uitkijktoren in Stokkum.
Regio8 | 25 maart 2019 13:26 | Aangepast op 25 maart 2019 13:26

"Vanmorgen hebben we een melding gehad van vermissing van een vrouw uit Zeddam", aldus Wim Jansen, Officier van Dienst van de politie. "De melding was dusdanig dat we ons zorgen maakten over het welzijn van de vrouw. Daarom hebben we direct groot opgeschaald om haar te zoeken. Ze was van huis weggegaan en het bos ingelopen en dat maakte het zoeken lastig."

Rond het middaguur werd de vrouw levend aangetroffen. "Ze is in het bos aangetroffen bij de uitkijktoren", aldus Jansen. "Daarmee kunnen we de zoekactie gelukkig beeindigen en zeggen dat het goed afgelopen is voor zo ver." Nadat de vrouw werd aangetroffen is ze onderzocht door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel.

Foto: REGIO8

Lees ook

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

Brand in bijgebouw aan Wilhelminastraat in Didam

Bij een bijgebouw van een woning aan de Wilhelminastraat in Didam is woensdagavond brand uitgebroken...