Ulft, Netherlands

Vermiste vrouw uit Winterswijk gevonden

De 22-jarige Winterswijkse vrouw, die al bijna een week vermist was, is in goede gezondheid gevonden. De familie laat via een bericht op Facebook weten dat ze terecht is.
Tim Rondeel | 9 september 2021 11:24 | Aangepast op 9 september 2021 11:24
"Onze lieve Bo is gevonden", aldus de vader van de vrouw in een bericht op Facebook. "Wij willen iedereen bedanken voor het massale delen, de lieve berichten van medeleven en alle acties die zijn ondernomen om Bo te vinden. Dat heeft ons goed gedaan!" Vrienden en familie maakten zich grote zorgen toen de vrouw vorige week in de nacht van donderdag op vrijdag verdween en niets meer van zich liet horen.

De politie zette zich de afgelopen dagen ook in voor de zoektocht. "Ze is terecht en in goede gezondheid", laat de politie donderdag weten. "De zoektocht is hiermee beëindigd."

Foto: REGIO8

Lees ook

Lampjes, liedjes en lange tradities: Sint Maarten blijft in Duitsland groots boven ‘elfde van de elfde’ start carnaval

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is Sint Maarten een springle...

Oude IJsselstreek herstelt tikfout APV, toch geen carbid op Nieuwjaarsdag

De gemeente Oude IJsselstreek past kort voor oud en nieuw nog even de Algemene Plaatselijke Verorden...

Lochem wil afvaldump tegengaan met containertuintjes: ‘Het is iedere dag raak’

De gemeente Lochem heeft een waar afvalprobleem. Verschillende soorten afval belanden steeds vaker n...

Cadeau van Duitse profvoetballer Gosens aan 'zijn' Elten krijgt vorm

De plannen voor een grote bos-speelplaats op de Eltenberg krijgen nu echt vorm. Met de ondertekening...

Achterhoek bouwt aan zorgzame regio: vijfduizend extra woningen nodig

Tot 2031 zijn er in de Achterhoek zo’n vijfduizend extra woningen nodig voor ouderen en kwetsbare gr...

Vrachtwagen ramt meerdere bomen op Borculoseweg, chauffeur blijft ongedeerd

Bij een eenzijdig ongeval op de Borculoseweg in Barchem is donderdagochtend een vrachtwagen, geladen...