gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verloren spullen Zwarte Cross bij gemeente

0ac986ff29fae32905da214135ec1645.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hebben een tas gevonden met inhoud, verschillende zonnebrillen, sleutels, portemonnee's, telefoons", aldus Chris Frencken van de gemeente. De verloren voorwerpen zijn te vergelijken met de voorgaande jaren. "We hebben wat minder rare dingen er tussen zitten. We hebben wel wat meer dan vorig jaar, qua aantallen." Vorig jaar had de gemeente een enkele schoen. Dit jaar was het vreemdste als gevonden voorwerp een tandenborstel en tandpasta.

De gemeente bewaart de spullen voor drie maanden. "We gaan een lijst maken en die zetten we dan online op onze website zodat mensen terecht kunnen bij ons. Ze kunnen langskomen bij de balie of opbellen en zo proberen we zoveel mogelijk bij de juiste eigenaar te krijgen. Komen de mensen niet om het op te halen dan wordt het na drie maanden vernietigd. Niet alles wordt vernietigd, sommige dingen gaan naar een goed doel. Telefoons gaan naar Stichting AAP." 

Lees ook

Wiersse20.jpg

Zuivelfabriek De Wiersse bij Vorden voorgedragen als monument

De voormalige zuivelfabriek op landgoed De Wiersse in Vorden is door het college van burgemeester en wethouders van Bronckhorst voorgedragen als gemeentelijk monument. Het gaat om het fabriekspand aan de Zuivelweg, de bijbehorende paardenschuur en de karakteristieke schoorsteen.

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 19.59.39 (1).jpeg

Wielrenner gewond na val op kruising in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Mekersweg met de Oude Winterswijkseweg in Lichtenvoorde is een wielrenner gewond geraakt. De fietser schrok mogelijk van een aantal auto’s en kwam hard ten val.

112dtcgeblurd..jpg

Geen gewonden bij botsing tussen automobilist en fietsers in Doetinchem

Bij een ongeval in Doetinchem zijn woensdagmiddag een automobilist en twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.