Ulft, Netherlands

Verdachten wapenvondst Terborg weer vrij

De twee mannen die donderdag zijn aangehouden in een woning in Terborg zijn weer vrijgelaten. In hun huis werden wapens en wapenonderdelen gevonden, waaronder granaten en een vliegtuigbom.
Regio8 | 4 mei 2020 16:35 | Aangepast op 4 mei 2020 16:35
"Tijdens het bezoek aan de woning troffen agenten een grote hoeveelheid aan", zo laat de politie weten over de wapenvondst in het huis aan de Industrieweg. "Onderzoek moet uitwijzen of de aangetroffen wapens en onderdelen vergunningplichtig zijn of niet." De twee bewoners die donderdag werden gearresteerd, zijn lopende het onderzoek weer vrijgelaten.

Justitie bepaalt wat er met de verdachten zal gebeuren. De politie kwam de wapens op het spoor door een advertentie op internet. Er werd geadverteerd voor onder meer de verkoop van wapens en onderdelen voor wapens.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Gelselaar zet succesreeks in gemeente Berkelland voort met dorpendeal

Als derde dorp in de gemeente Berkelland, heeft nu ook Gelselaar een dorpendeal weten te realiseren....

Waterschap stelt onttrekkingsverbod voor oppervlaktewater in

Vanaf aanstaande woensdag 25 juni om 17.00 uur geldt in onder meer de Achterhoek een onttrekkingsver...

Provincie Gelderland zet proef eenrichtingsweg Laag-Keppel door

Het definitieve verkeersbesluit voor de proef met een eenrichtingsweg op de Wehlsedijk in Laag-Keppe...

Doorboren van gasleiding verstoort werkzaamheden aan Ambachtsweg in Zelhem

Bij werkzaamheden aan de Ambachtsweg in Zelhem is dinsdagmiddag een gaslekkage ontstaan. Tijdens de ...

Gelderland trekt waarschuwing voor zwemmersjeuk bij Stroombroek in

De provincie Gelderland heeft de waarschuwing voor zwemmersjeuk bij recreatieplas Stroombroek in Bra...

Brand zorgt voor flinke schade aan woning in Vorden

Bij een brand aan de Enkweg in Vorden is een woning flink beschadigd geraakt. De bewoners van het hu...