Ulft, Nederland
Terug

Varsseveld twee weken langer in het donker

b7cab6ffe99d3582824fe26a2ac4d4fe.jpg
Redactie REGIO8 |
“Op 18 juni zullen we het probleem definitief verhelpen”, vertelt woordvoerder Jelle Wils van Liander aan REGIO8. “We zijn al een aantal keer teruggekomen om het probleem te herstellen, maar elke keer viel toch de verlichting weer uit waardoor we de storing niet konden vinden.” Inwoners van de Beckingstraat, Anna van Burenstraat, Anna van Saxenstraat en de Oranjestraat zullen dus nog even geduld moeten hebben voordat de verlichting het weer doet. “Dat heeft te maken met het elektriciteitsnet dat moet worden uitgeschakeld, zodat we het probleem veilig kunnen opzoeken en verhelpen”, aldus Wils.

Oude IJsselstreek liet dinsdagochtend weten nog geen specifieke datum te hebben gekregen van Liander voor reparatie van de verlichting. “We hebben er al twee keer eerder melding van gedaan”, aldus de gemeente. “Maar deze zijn afgewezen door Liander.” De netbeheerder gaf aan dat het probleem niet ter plaatse opgelost kon worden. De gemeente hoopt dat over twee weken de storing verdwenen is. “Wij vinden het erg vervelend voor de inwoners”, zo laat Oude IJsselstreek weten. “Maar we weten dat Liander met man en macht bezig is om de storing te verhelpen.” Bewoners van de getroffen straten krijgen bericht van de netbeheerder over het herstel van de storing.

Foto: REGIO8

Lees ook

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Nog veel zorgen over veiligheid rond nieuwe opvanglocatie dak- en thuislozen Doetinchem

Een buurtbewoner van de beoogde opvanglocatie voor dak- en thuisloze mensen aan de Amphionstraat in Doetinchem heeft donderdagavond tijdens de beeldvormende raad zijn zorgen geuit over de plannen. Hij benadrukt geen tegenstander van opvang te zijn, maar maakt zich vooral zorgen over de veiligheid in en rondom de locatie. Dit is een zorg die de raad deels ook deelt. De inspreker deed de raad en wethouder een concreet voorstel.

sneeuw ruimen particulier.jpg

Gladheid op komst: in Duitsland boetekans voor gebruik strooizout

Particulieren in Duitsland riskeren een boete als zij hun stoep met strooizout bestrooien. In veel steden is het gebruik ervan verboden vanwege milieuschade, en overtreding kan honderden tot zelfs duizenden euro’s kosten.

Douwe0.png

Ernst & Bobbie, Bankzitters en Douwe Bob toegevoegd aan line-up Zwarte Cross

De line-up van de Zwarte Cross is uitgebreid met 41 nieuwe namen. Opvallende toevoegingen zijn onder meer UB40 ft. Ali Campbell, Douwe Bob en Bankzitters. Terwijl Ernst, Bobbie & de Rest de blikvanger is tussen de acts op de theaterweide.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap trapt carnaval af in Lampegat tegen nummer drie Jong PSV

De Graafschap reist morgen met de herstelde sterkhouders Ibrahim El Kadiri en Rowan Besselink in de selectie af naar Eindhoven voor het treffen met de verrassing van het seizoen, Jong PSV. Hoewel de eerste overwinning van 2026 tegen Jong Ajax overtuigend werd behaald, tempert trainer Marinus Dijkhuizen het positivisme enigszins in aanloop naar het duel met de huidige nummer drie: “Het is niet gelijk dat het op de rit staat”

7a7ab817279f47359203d19f8277a0f84189f5f3.png

Varsseveldseweg maandenlang op de schop: nieuw asfalt voor rijbaan en fietspad

De Varsseveldseweg tussen Westendorp en Doetinchem gaat de komende maanden flink op de schop. Van 2 maart tot en met 12 juni wordt de weg in opdracht van Buha in meerdere fases aangepakt. Zowel de hoofdrijbaan als het fietspad krijgen een opknapbeurt.

ZeddamDorpshuis20.jpg

Jennifer en Patricia nemen dorpshuis over: 'We willen het hart van Zeddam worden'

Voor het echtpaar Jennifer en Patricia Nijbroek-Meijer gaat er een droom in vervulling in Zeddam. Toen vorig jaar duidelijk werd dat het dorpshuis zonder exploitant kwam te zitten, sprongen ze in het gat. Hiermee viel alles samen.