gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Varsseveld twee weken langer in het donker

b7cab6ffe99d3582824fe26a2ac4d4fe.jpg
Redactie REGIO8 |
“Op 18 juni zullen we het probleem definitief verhelpen”, vertelt woordvoerder Jelle Wils van Liander aan REGIO8. “We zijn al een aantal keer teruggekomen om het probleem te herstellen, maar elke keer viel toch de verlichting weer uit waardoor we de storing niet konden vinden.” Inwoners van de Beckingstraat, Anna van Burenstraat, Anna van Saxenstraat en de Oranjestraat zullen dus nog even geduld moeten hebben voordat de verlichting het weer doet. “Dat heeft te maken met het elektriciteitsnet dat moet worden uitgeschakeld, zodat we het probleem veilig kunnen opzoeken en verhelpen”, aldus Wils.

Oude IJsselstreek liet dinsdagochtend weten nog geen specifieke datum te hebben gekregen van Liander voor reparatie van de verlichting. “We hebben er al twee keer eerder melding van gedaan”, aldus de gemeente. “Maar deze zijn afgewezen door Liander.” De netbeheerder gaf aan dat het probleem niet ter plaatse opgelost kon worden. De gemeente hoopt dat over twee weken de storing verdwenen is. “Wij vinden het erg vervelend voor de inwoners”, zo laat Oude IJsselstreek weten. “Maar we weten dat Liander met man en macht bezig is om de storing te verhelpen.” Bewoners van de getroffen straten krijgen bericht van de netbeheerder over het herstel van de storing.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-09 at 16.53.13.jpeg

Westendorpse pluktuin voor het eerst vol tulpen: ‘Je merkt dat het in trek is’

De zon laat zich steeds vaker zien, bomen staan in bloei en tulpen kleuren weer volop het landschap. Ook bij de familie Hiddink is het seizoen begonnen. Naast hun Bed & Breakfast openden ze een pluktuin, waar bezoekers zelf tulpen komen plukken.

Martin Messing messenslijpen Repair Cafe.jpeg

Repair Café Silvolde viert 10-jarig jubileum: ‘Proberen niks weg te gooien’

Van broodrooster tot bot mes en van pop tot radio. Al tien jaar biedt het Repair Café in Silvolde een tweede leven aan diverse kapotte spullen. Martin Messing (71) was 9 april 2016 initiatiefnemer van het maandelijkse reparatiepunt in De Schuylenburgh. Op de Azoralocatie kan hij rekenen op een vast team vrijwilligers.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 11.54.59.jpeg

Auto belandt in Aaltense Keizersbeek: geen gewonden

Een auto is donderdagochtend nabij de Haartsestraat in Aalten in het water beland. Er waren geen gewonden.

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.