Ulft, Nederland
Terug

Varsseveld twee weken langer in het donker

b7cab6ffe99d3582824fe26a2ac4d4fe.jpg
Redactie REGIO8 |
“Op 18 juni zullen we het probleem definitief verhelpen”, vertelt woordvoerder Jelle Wils van Liander aan REGIO8. “We zijn al een aantal keer teruggekomen om het probleem te herstellen, maar elke keer viel toch de verlichting weer uit waardoor we de storing niet konden vinden.” Inwoners van de Beckingstraat, Anna van Burenstraat, Anna van Saxenstraat en de Oranjestraat zullen dus nog even geduld moeten hebben voordat de verlichting het weer doet. “Dat heeft te maken met het elektriciteitsnet dat moet worden uitgeschakeld, zodat we het probleem veilig kunnen opzoeken en verhelpen”, aldus Wils.

Oude IJsselstreek liet dinsdagochtend weten nog geen specifieke datum te hebben gekregen van Liander voor reparatie van de verlichting. “We hebben er al twee keer eerder melding van gedaan”, aldus de gemeente. “Maar deze zijn afgewezen door Liander.” De netbeheerder gaf aan dat het probleem niet ter plaatse opgelost kon worden. De gemeente hoopt dat over twee weken de storing verdwenen is. “Wij vinden het erg vervelend voor de inwoners”, zo laat Oude IJsselstreek weten. “Maar we weten dat Liander met man en macht bezig is om de storing te verhelpen.” Bewoners van de getroffen straten krijgen bericht van de netbeheerder over het herstel van de storing.

Foto: REGIO8

Lees ook

StationVoorst0.jpg

Renovatie station Vorden op stoom: eerste activiteiten mogelijk in oktober

Na bijna twee jaar lijkt de renovatie van station Vorden eindelijk op te schieten. Als het aan Peter Meulenbroek van stichting VORST ligt, krijgt de benedenverdieping van het verpauperde gebouw snel een nieuwe invulling, met onder andere een koffietent en een expositieruimte.

montferland.jpg

Montferland haalt achterstand plaatsen statushouders in

De gemeente Montferland heeft de achterstand bij het huisvesten van statushouders ingehaald. Dat blijkt uit een raadsbrief van het college. Aan het begin van 2025 had de gemeente nog een achterstand van 42 personen. Aan het einde van het jaar is dat omgebogen naar een positief saldo van drie.

FlyerExplosie2.jpg

Doetinchemse coffeeshop Magic looft vijfduizend euro uit voor gouden tip explosies

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft een beloning van vijfduizend euro uitgeloofd voor de gouden tip, die leidt tot de aanhouding en veroordeling van de daders van de explosies bij de coffeeshop. Mensen die meer weten over de explosies kunnen contact opnemen met de politie, dit kan ook anoniem.

fc87cd8cee92c76691615d0e6cbb8473.jpg

Doetinchem en Bronckhorst zien niets in nieuwe locatie voor uitbreiding hoogspanningsstation

De gemeenten Doetinchem en Bronckhorst hebben gezamenlijk een zienswijze ingediend over de plannen om het hoogspanningsstation in Langerak, nabij Doetinchem, uit te breiden. Hoewel de provincie en netbeheerder TenneT meerdere locaties voor uitbreiding onderzoeken, pleiten beide gemeenten voor uitbreiding op de huidige locatie, wel met aandacht voor belangrijke voorwaarden.

Geblurred.jpg

Personenauto en lijnbus botsen in Doetinchem: één gewonde

Een automobilist raakte woensdagmiddag gewond bij een aanrijding in Doetinchem op de kruising van de Waalseweg met de Doetinchemseweg. De man is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Bloemenkampfiets.jpeg

Waar in Lochem krijgen fietsen Oekraïners onderdak? Niet in de Bloemenkamp

Martin van Nus zoekt een plek waar hij fietsen voor Oekraïners mag stallen en repareren. De vrijwilliger kon terecht in een garagebox van de Bloemenkamp in Gorssel, maar kijkt vanwege de geplande sloop naar een andere locatie in de gemeente.