Ulft, Netherlands

Van Mieghem jaar langer bij De Graafschap

Daryl van Mieghem speelt ook komend seizoen in het shirt van De Graafschap. Het aflopende contract van de vleugelaanvaller is met een seizoen verlengd.
Regio8 | 19 juni 2019 13:48 | Aangepast op 19 juni 2019 13:48
“Ik heb het goed naar mijn zin bij De Graafschap en heb onlangs een goed gesprek met onze nieuwe trainer Mike Snoei gehad”, zo laat de 29-jarige van Mieghem weten over zijn contractverlenging. “In het seizoen 2017/’18 was ik, inclusief de play-offs, verantwoordelijk voor achttien goals en achttien assists. Dat geeft aan dat ik hier op mijn plek ben. Komend seizoen wil ik dat weer evenaren. Ik kijk uit naar de start van de competitie.”

Van Mieghem speelde vanaf januari 2017 in eerste instantie op huurbasis voor De Graafschap, waarna hij een contract tekende in Doetinchem. In het afgelopen eredivisieseizoen kwam de vleugelaanvaller in totaal tot 33 wedstrijden.

Foto: REGIO8

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...