Ulft, Nederland
Terug

Van der Heide vertrekt bij IJsselmeervogels

29e6af34d31002ffb1712d7c3c66bbdc.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het afgelopen half jaar heeft Van der Heide de functie van hoofdtrainer van IJsselmeervogels gecombineerd met een deeltijdfunctie als assistent bij De Graafschap", zo laat de voetbalclub uit Spakenburg weten. "In de afgelopen weken is echter gebleken dat die combinatie hem steeds zwaarder viel, waardoor er een keuze gemaakt moest worden. De mogelijkheid om fulltime in het betaald voetbal aan de slag te gaan heeft hierbij voor Sandor de doorslag gegeven."

IJsselmeervogels laat weten de keuze te betreuren. "Tegelijkertijd erkennen we het unieke karakter van de kans die Sandor geboden wordt en het contract bood ruimte hiervoor", aldus de voetbalclub. "We kijken terug op een prettige en zeer succesvolle samenwerking met mooie successen in de KNVB Beker en het kampioenschap in de Derde Divisie en wensen Sandor veel succes toe in zijn nieuwe positie."

Foto: REGIO8

Lees ook

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.