Ulft, Netherlands

Uitslaande brand in tussenwoning Doetinchem

In een tussenwoning in Doetinchem is donderdagavond een uitslaande brand ontstaan. De bewoners waren op tijd uit het huis en zijn niet gewond geraakt, wel is grote schade ontstaan.
Jasper Hazelaar | 8 januari 2021 09:24 | Aangepast op 8 januari 2021 09:24
De brand ontstond rond 19.30 uur in een meterkast in de woning aan de Mozartlaan. Op het moment dat de brandweer aankwam, stonden de bewoners al buiten op straat. Het vuur woedde volgens de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) vooral op de begane grond. Door snelle inzet is overslag naar naastgelegen woningen voorkomen. Rond 20.15 uur kon het sein brand meester worden gegeven.

De oorzaak van de brand is volgens de VNOG vermoedelijk een technische storing in de meterkast geweest. Het vuur heeft grote schade aangericht in de woning zelf. Naastgelegen woningen hebben vermoedelijk geen schade opgelopen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

Brand in bijgebouw aan Wilhelminastraat in Didam

Bij een bijgebouw van een woning aan de Wilhelminastraat in Didam is woensdagavond brand uitgebroken...

VNG Jaarcongres in 2026 naar de Achterhoek: Oost Gelre en Winterswijk gastgemeenten

In 2026 strijkt het jaarlijkse congres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) neer in de ...

Samen gas geven tekent Beltrum: laatste stellen nemen hun intrek in huizen van collectief bouwproject Buurseman

Het is het vierde CPO-project in Beltrum: bewoners bouwden aan een nieuwe straat, Buurseman, waar ze...