Ulft, Netherlands

Uitslaande brand in grote schuur bij Halle

In het buitengebied van Halle is woensdagavond een grote brand ontstaan in een opslagschuur. De brandweer kon voorkomen dat het vuur oversloeg naar een naastgelegen woning.
Serena Speet | 30 december 2021 15:55 | Aangepast op 30 december 2021 15:55
Het vuur ontstond rond 17.30 uur in een grote opslagschuur aan de Nijmansdijk. Volgens de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) ging het om een uitslaande brand. De brandweer rukte uit met meerdere voertuigen om het vuur te bestrijden. Daarbij werd vooral ingezet om overslag naar de woning te voorkomen. Ook zijn een aantal trekkers die in de buurt van de schuur stonden tijdig weggehaald.

Rond 18.15 uur had de brandweer het vuur onder controle. Niemand is gewond geraakt bij het incident. Eerder op de dag zijn er slijpwerkzaamheden uitgevoerd in de opslagschuur. Mogelijk was dit de oorzaak van het vuur. De schuur moet als verloren worden beschouwd.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...