Ulft, Netherlands

Twee gewonden bij kop-staartaanrijding

Een automobilist heeft maandagmiddag een kop-staartbotsing veroorzaakt nabij Lichtenvoorde. Bij de aanrijding raakten twee inzittenden gewond.
Regio8 | 21 juni 2021 15:06 | Aangepast op 21 juni 2021 15:06
Het ongeval gebeurde rond 13.45 uur op de N18. Voor het verkeerslicht ter hoogte van het tankstation stond een rij met wachtende voertuigen. Een automobilist, die in de richting van Groenlo reed, zag deze stilstaande auto's over het hoofd en knalde achterop een stilstaand busje. De bestuurder van de auto bleef ongedeerd, de twee inzittenden zijn voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Zowel het busje als de personenauto zijn afgesleept. Overig verkeer vanuit Varsseveld in de richting van Lichtenvoorde ondervond geruime tijd hinder van het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...

Brommerrijder raakt zwaargewond bij ongeval in Zieuwent

Een jonge brommerrijder is vrijdagavond zwaargewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Zieuwent. O...

Corso Winterswijk heeft nooit meer een bloementekort?

Achtereenvolgende droge en natte lentes en zomers dreven corsobouwers de laatste jaren tot wanhoop, ...

Raad Oude IJsselstreek voelt Van der Wal aan de tand over DRU

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek heeft donderdagavond de gelegenheid gehad om Gerk van der Wal,...

Weerboer Gerrit voorspelt met de 'pittige deerntjes' een weekend met af en toe zon

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...