Ulft, Netherlands

Twee gewonden bij frontale aanrijding Ulft

Bij een frontale aanrijding in Ulft zijn maandagmiddag twee mensen gewond geraakt. Beide slachtoffers zijn ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.
Regio8 | 18 november 2019 13:33 | Aangepast op 18 november 2019 13:33
Het ongeluk gebeurde rond 13.00 uur op de Ingenieur Sassenstraat. Twee auto’s botsten door nog onbekende oorzaak frontaal op elkaar. Beide slachtoffers liepen verwondingen op bij de botsing. Zij zijn door ambulances met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.

De straat is na het ongeval een tijdlang afgesloten voor het overige verkeer. Beide betrokken auto's moesten worden afgesleept.

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....