Ulft, Netherlands

Twee aanhoudingen na inbraak in Groenlo

De politie heeft vrijdagnacht twee verdachten aangehouden na een inbraak op een industrieterrein in Groenlo. Het is niet duidelijk of er buit is gemaakt.
Regio8 | 5 april 2020 10:55 | Aangepast op 5 april 2020 10:55
"Afgelopen vrijdagnacht ontvingen wij een melding van een oplettende burger die besloot 112 te bellen", laat politie Oost Gelre zaterdagavond via social media weten. "Hij zag iets gebeuren waarbij hij het gevoel had dat het niet klopte en besloot 112 te bellen." De verdachte situatie vond plaats nabij de muziekbuurt in Groenlo.

Via camerabeelden en een inbraakmelder konden de twee verdachten twee uur later aangehouden worden. Volgens de politie hebben zij een inbraak gepleegd bij een bedrijf op het industrieterrein in Groenlo. De politie wil met het bericht op social media het belang van melden benadrukken.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...