Ulft, Netherlands

Tientallen autobanden gedumpt bij Silvolde

In de omgeving van Silvolde zijn dinsdag door onbekenden tientallen autobanden achtergelaten. Afgelopen weekend werden bij Gendringen ook al banden gedumpt.
Regio8 | 16 juli 2019 15:15 | Aangepast op 16 juli 2019 15:15
In Silvolde werden de versleten banden achtergelaten op de parkeerplaats van Sportclub Silvolde aan de Munstermanstraat. Ook op de nabijgelegen Egginkstraat werden autobanden gedumpt. Op beide locaties gaat het, net als op de Eikelenboomseweg in Gendringen en de Marmelhorstweg in Voorst, om tientallen autobanden.

Hoewel het dumpen van autobanden een milieudelict is waar vervolging voor zou kunnen volgen, zijn er nog geen daders in beeld. De politie vraagt personen met meer informatie om zich te melden.

Foto: Politie Oude IJsselstreek

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...