gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Thijmen Kupers haakt op WK af met blessure

422576029f3df91d01c6e09f66a9a685.jpg
Redactie REGIO8 |
Kupers was met grote plannen afgereisd naar Londen, waar dit weekend het WK wordt gehouden in het Olympisch Stadion van 2012. Een deel van zijn doelstelling om de halve finale en de finale te halen, is gelukt. Daarna ging het in de warming-up voor die halve finale mis. Als Kupers de finale gehaald had, was een gouden of zilveren medaille waarschijnlijk buiten zijn bereik geweest omdat Nijel Amos uit Botswana en Emmanuel Korir uit Kenia tot de favorieten behoren. “Die gaan het uitmaken voor goud en zilver, voor de rest zijn er twintig gasten die voor de andere zes plaatsen strijden”, zei hij daar eerder over. “Er gaan favorieten uitvallen en er komen underdogs in de finale. Dat maakt het spannend, dat maakt het sport.”

Het uitvallen is voor Kupers extra zuur omdat zijn 800 meter op de WK voor hem de belangrijkste wedstrijd van het jaar was. Uiteindelijk hoopt hij zich in 2020 te plaatsen voor de Olympische Spelen in Tokio.
Foto: REGIO8

Lees ook

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 19.59.39 (1).jpeg

Wielrenner gewond na val op kruising in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Mekersweg met de Oude Winterswijkseweg in Lichtenvoorde is een wielrenner gewond geraakt. De fietser schrok mogelijk van een aantal auto’s en kwam hard ten val.

112dtcgeblurd..jpg

Geen gewonden bij botsing tussen automobilist en fietsers in Doetinchem

Bij een ongeval in Doetinchem zijn woensdagmiddag een automobilist en twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.