gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tattoos zetten voor kantine De Graafschap

3fb15072c1f1672dd51390205a149934.jpg
Redactie REGIO8 |

"We zijn benaderd door een groep Superboeren", vertelt Tonie Heinhuis van Tattoo Doetinchem vanuit zijn tijdelijke tattooshop in de supporterskantine. "Die vroegen of wij de opbrengst wilden afgeven voor de nieuwe kantine. Dat vonden wij wel een goed idee." In totaal is er met de tatoeage-actie 1200 euro opgehaald voor de nieuwe kantine. Ook Kaye Coppoolse was aanwezig om te tatoeëren. "Hier ligt wel mijn plekje", vertelt de oud-voetballer van de Doetinchemse voetbalclub. "Om hier nou te zitten en dit voor De Graafschap te mogen doen is heel mooi."

"De Graafschap is gewoon alles voor mij", vertelt Christiaan Straub terwijl er een G van De Graafschap op zijn arm wordt getatoeëerd. Voor Straub is het niet zijn eerste en ook niet zijn laatste tatoeage van de voetbalclub. "Nee, als het kan, worden het er nog wel meer", aldus de goedlachse Superboer. Een grote afbeelding van het stadion gaat het niet worden: "Mijn vriendin wilt niet naast me wakker worden met een Vijverberg op m’n rug."

Foto: REGIO8

Lees ook

PXL_20260327_193142612.MP.jpg

Kruis van oorlogsschroot en processie verbindt de Duitsers met Netterden

Een kruis, gesmeed uit oorlogsschroot, gedragen over de grens als symbool voor vrede. Jaarlijks lopen mensen van het Duitse Spielberg naar Netterden om samen stil te staan bij vrede en de slachtoffers van oorlogen. Het doel is de verbondenheid bij elkaar op te zoeken.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 16.35.16.jpeg

Shovel vliegt in brand bij boerderij in Doetinchem

Een shovel is maandagmiddag op de Kommendijk in Doetinchem in brand gevlogen tijdens werkzaamheden. Het is nog niet bekend hoe de brand exact heeft kunnen ontstaan.

KoeiendansZonderDans3 @Mijndronebeeld.jpg

Koeien dansen weer in Hummelose wei: ‘Zorgen voor heel veel biodiversiteit’

Het blijft elk jaar weer een bijzonder moment voor koeien, de boer én honderden bezoekers: de koeiendans. Nadat de dieren de hele winter in de stal hebben doorgebracht, mogen ze eindelijk weer de wei in. Ronald Pelgrom van de ijsboerderij in Hummelo ziet de spanning elk jaar weer toenemen in aanloop naar het spektakel.

Handballer0.jpg

Handbalkeeper Martin Reijntjes (63) stopt na 48 jaar: ‘Het is goed geweest’

Voor Martin Reijntjes uit Gendringen was het zaterdagavond een bijzondere avond: zijn laatste handbalwedstrijd. Na ongeveer 48 jaar in selectieteams stopt de doelman. “Ik vond het wel spannend. Ik was er de hele week al mee bezig”, zegt hij in aanloop naar zijn laatste duel voor het Ulftse UGHV.

Knakpaling.jpg

Zwaar verminkte palingen aangespoeld bij Rees en Emmerich: ‘Ongewoon veel’

Honderden dode en nog levende, zwaargewonde palingen zijn de afgelopen weken aangetroffen langs de Rijn bij Rees en Emmerich. Volgens deskundigen gaat het om ongewoon hoge aantallen. Dat is extra zorgwekkend, omdat de palingstand al jarenlang onder zware druk staat.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.