Ulft, Netherlands

Swim to Fight Cancer duikt jaar in

In aanloop naar de derde editie van Swim to Fight Cancer wordt op woensdag 1 januari een officiële ‘Unox-nieuwjaarsduik’ georganiseerd in recreatieplas Stroombroek bij Braamt. Het zwemevenement heeft ook een nieuwe naam, Swim to Fight Cancer Achterhoek.
Regio8 | 29 november 2019 17:22 | Aangepast op 29 november 2019 17:22
Reden voor de naamsverandering is een schaalvergroting. De organisatie laat weten de hele regio te willen bereiken en enthousiasmeren in aanloop naar de derde editie van dit jaar. Op zondag 13 september wordt het zwemevenement gehouden, ook in recreatieplas Stroombroek. De opbrengst gaat, evenals tijdens de vorige twee edities, naar stichting Fight Cancer, een organisatie die fondsen werft voor wetenschappelijk kankeronderzoek en voor KWF Kankerbestrijding.

De nieuwjaarsduik gaat woensdagmiddag 1 januari om 12.30 uur van start. Rond dit evenement kunnen geïnteresseerden zich inschrijven voor deelname aan Swim to Fight Cancer Achterhoek.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...