gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Superboeren op scherp tegen Helmond Sport

c18ba281f052d77b0c46ced2fcd2b193.jpg
Redactie REGIO8 |
"We beseffen met z’n allen heel goed dat het anders moet", aldus trainer Jan Vreman. Zijn ploeg staat, na de nederlagen tegen NAC, FC Dordrecht en Jong Ajax, op dit moment op de zestiende plek in de Jupiler League. Als extra tegenvaller speelt zijn selectie vrijdagavond op een sfeerloze Vijverberg. Publiek is niet welkom als strafmaat voor de ongeregeldheden tegen Go Ahead Eagles. "Dat wordt best raar", verwacht aanvoerder Mark Diemers. "Maar we moeten het ermee doen. We moeten de drie punten pakken, die zijn cruciaal en daar zijn we van doordrongen. Dan maakt het niet uit of je dat in een leeg of een vol stadion doet."

"Ik denk dat we alleen maar sterker worden van de mindere periode", aldus aanvoerder Diemers over de reeks nederlagen. "We moeten zorgen dat we dicht bij elkaar blijven." De kritiek op trainer Jan Vreman neemt mondjesmaat toe, weet ook de trainer zelf. "Als het aan mij ligt, blijf ik trainer", aldus Vreman. "Maar ik bepaal dat niet. Het vertrouwen is er wel, dat is gezegd." Ook Diemers houdt vertrouwen: "We moeten niet twijfelen aan spelers of de trainer. Het komt er nog niet altijd uit, maar we doen er alles aan om zo snel mogelijk het tij te keren."

Jan Lammers haakt geblesseerd af
De Graafschap start vrijdagavond met één wijziging ten opzichte van de verloren uitwedstrijd tegen Jong Ajax (4-2). Jan Lammers moet het duel tegen Helmond Sport aan zich voorbij laten gaan. De noeste centrumverdediger viel donderdag op de afsluitende training uit met een enkelblessure en zal de wedstijd niet halen. Voor hem in de plaats zal Nathaniel Will terugkeren op de rechtsbackpositie. Sven Nieuwpoort verplaatst van de back-positie naar het centrum van de verdediging.

Opstelling: Bednarek; Will, Nieuwpoort, Straalman, Cicek; El Jebli, Diemers, Kaak, Driver; Van Overbeek, Parzyszek.

De wedstrijd tussen De Graafschap en Helmond Sport is voor het publiek uitsluitend live te volgen via radiozender Optimaal FM.

Foto: REGIO8

Lees ook

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.

41dc253c-fb11-3586-a129-dcfa5645cd1d.jpg

Orion Stars wint eerste wedstrijd in finaleserie na vijf sets

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste wedstrijd in de best-of-five-serie om de landstitel gewonnen van Lycurgus. In de Saza Topsporthal moest er een vijfde set gespeeld worden om tot een winnaar te komen.

Tanken10.png

Goedkoper tanken in Duitsland vanaf morgen, maar er is een addertje onder het gras

Goedkoper tanken in Duitsland lijkt vanaf morgen binnen handbereik voor veel Achterhoekers: Duitsland verlaagt tijdelijk de accijns op benzine en diesel. Vooral inwoners van grensplaatsen als Doetinchem en Winterswijk kunnen daarvan profiteren. Toch merken automobilisten dat voordeel waarschijnlijk niet meteen: bij sommige tankstations kan het enkele dagen duren voordat de prijsverlaging zichtbaar wordt.

WhatsApp Image 2026-04-30 at 00.15.454.jpg

Auto uitgebrand in Gaanderen, andere auto beschadigd

Een auto is woensdagavond volledig uitgebrand in Gaanderen. De brandweer kon de auto niet meer redden. Er raakte niemand gewond.