Ulft, Netherlands

Superboeren op scherp tegen Helmond Sport

Regio8 | 20 oktober 2016 15:35 | Aangepast op 20 oktober 2016 15:35
"We beseffen met z’n allen heel goed dat het anders moet", aldus trainer Jan Vreman. Zijn ploeg staat, na de nederlagen tegen NAC, FC Dordrecht en Jong Ajax, op dit moment op de zestiende plek in de Jupiler League. Als extra tegenvaller speelt zijn selectie vrijdagavond op een sfeerloze Vijverberg. Publiek is niet welkom als strafmaat voor de ongeregeldheden tegen Go Ahead Eagles. "Dat wordt best raar", verwacht aanvoerder Mark Diemers. "Maar we moeten het ermee doen. We moeten de drie punten pakken, die zijn cruciaal en daar zijn we van doordrongen. Dan maakt het niet uit of je dat in een leeg of een vol stadion doet."

"Ik denk dat we alleen maar sterker worden van de mindere periode", aldus aanvoerder Diemers over de reeks nederlagen. "We moeten zorgen dat we dicht bij elkaar blijven." De kritiek op trainer Jan Vreman neemt mondjesmaat toe, weet ook de trainer zelf. "Als het aan mij ligt, blijf ik trainer", aldus Vreman. "Maar ik bepaal dat niet. Het vertrouwen is er wel, dat is gezegd." Ook Diemers houdt vertrouwen: "We moeten niet twijfelen aan spelers of de trainer. Het komt er nog niet altijd uit, maar we doen er alles aan om zo snel mogelijk het tij te keren."

Jan Lammers haakt geblesseerd af
De Graafschap start vrijdagavond met één wijziging ten opzichte van de verloren uitwedstrijd tegen Jong Ajax (4-2). Jan Lammers moet het duel tegen Helmond Sport aan zich voorbij laten gaan. De noeste centrumverdediger viel donderdag op de afsluitende training uit met een enkelblessure en zal de wedstijd niet halen. Voor hem in de plaats zal Nathaniel Will terugkeren op de rechtsbackpositie. Sven Nieuwpoort verplaatst van de back-positie naar het centrum van de verdediging.

Opstelling: Bednarek; Will, Nieuwpoort, Straalman, Cicek; El Jebli, Diemers, Kaak, Driver; Van Overbeek, Parzyszek.

De wedstrijd tussen De Graafschap en Helmond Sport is voor het publiek uitsluitend live te volgen via radiozender Optimaal FM.

Foto: REGIO8

Lees ook

Na verlies van dochter Nanouk blijft Susanne voor haar vechten: 'Ik wil dat mensen haar zien zoals ik haar zag'

Na maanden van voorbereiden, schrijven en het opnieuw doorleven van haar verdriet, had dinsdag 25 no...

Achterhoekse Laura van Kaam staat in Ziggo Dome: 'Echt een droom'

Een primeur voor de Achterhoekse zangeres Laura van Kaam dit weekend. Komende zondag staat ze voor h...

Nettelhorsterweg (N825) weer open voor verkeer

De Nettelhorsterweg (N825) tussen Lochem en Borculo is vanaf vrijdag aan het eind van de dag weer op...

Achterhoekers bepalen zelf het bord: streekeditie Monopoly in de maak

Veel landen hebben hun eigen variant van Monopoly, sommige Nederlandse gemeenten of plekken hebben z...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Ulft een zacht en regenachtig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...