gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Superboeren ontvangen de Schapenkoppen

e494ef63f6f13dc5fc513747c2d831c5
Redactie REGIO8 |

"Op de een of andere manier loopt het uit nog niet zoals het hoort", weet middenvelder Dean Koolhof. Zijn ploeg wist in uitwedstrijden nog geen enkele overwinning te boeken. "We hopen vrijdag in ieder geval de punten weer thuis te houden. We gaan er volle bak voor." De Graafschap staat momenteel nog in het rechterrijtje, maar volgens trainer Jan Vreman kan dat omdraaien als de resultaten buitenshuis beter worden: "Als je dat beter doet, kom je ook weer aan de andere kant te staan."

FC Dordrecht lijkt de ideale tegenstander te zijn om de goede vorm te hervinden, aangezien de Schapenkoppen dit seizoen pas één keer hebben gewonnen. Toch ziet Vreman gevaren: "Met name aan de buitenkant hebben ze behoorlijk wat snelheid", weet de trainer, die een verdedigend Dordrecht verwacht: "Ik heb ze twee wedstrijden bekeken en ze spelen in verschillende formaties, waarbij de een heel verdedigend is en de ander heel compact. Ik verwacht dan ook dat ze de linies dicht bij elkaar houden en dan is het aan ons om erdoorheen te voetballen."

Will en Smeets geblesseerd
De Graafschap moet het in de wedstrijd tegen FC Dordrecht door blessures stellen zonder middenvelder Bryan Smeets (enkel) en rechtsback Nathaniel Will (achillespees). "Het gaat niet lukken met die twee", aldus Vreman, die zijn opstelling nog niet prijs wilde geven. Centrumverdediger Jan Lammers haakte donderdagmiddag af tijdens de training, maar de trainer verwacht dat hij vrijdagavond gewoon kan starten.

Foto: REGIO8

Lees ook

GoudenHanden

Motie van wantrouwen tegen voltallig college, vlak voor wisseling

Een week voor de collegewisseling heeft Partij Helder een motie van wantrouwen ingediend tegen het voltallige college van burgemeester en wethouders. Aanleiding is de weigering van het college om informatie te verstrekken over de COA-schouw rond de mogelijke komst van een azc in Montferland.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 09.53.59

Code rood voor hitte ook op zaterdag, KNMI waarschuwt voor gezondheidsrisico's

De extreme hitte in de Achterhoek houdt ook zaterdag aan. Daarom heeft het KNMI opnieuw code rood afgegeven. De waarschuwing geldt vanwege temperaturen die opnieuw ruim boven de 30 graden uitkomen. Vooral de combinatie van hoge temperaturen en een hoge luchtvochtigheid zorgt volgens het KNMI voor een zeer belastende hitte.

03 Gemeentehuis Montferland0

Nieuwe coalitie is er uit: ‘Montferland maken we samen’

Onder de naam ‘Montferland maken we samen’ is vrijdagmiddag het nieuwe coalitieprogramma van de gemeente gepresenteerd. De nieuwe coalitie bestaat uit CDA, VVD, PRO en Lokaal Belang Montferland, dit was eind mei ook het advies van de verkenner.

76f3cc2e-84e9-42ed-81e4-a272228a2f32 (1)

Weerboer Gerrit Vossers verwacht verkoeling na het weekend: 'Nog even afzien'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij de Farm & Country Fair in Aalten voorspelt de weerboer in de extreme hitte dat verkoeling na het weekend komt.

StationDoetinchem0

Gemeenteraad opnieuw bezorgd over veiligheid rond station Doetinchem

De veiligheid rond station Doetinchem was donderdagavond opnieuw onderwerp van gesprek tijdens de gemeenteraadsvergadering. Fractievoorzitter Ernst Kasteleijn van Gemeentebelangen Doetinchem trok aan de bel, omdat zijn fractie naar eigen zeggen steeds meer signalen ontvangt dat de situatie rond het station weer verslechtert.

aanhouding ulft blur

Verdachte steekincident met slagersmes in Ulft is 55-jarige man uit Doetinchem

De man die donderdag een vrachtwagenchauffeur in Ulft te lijf ging met een slagersmes is een 55-jarige man uit Doetinchem. Het slachtoffer heeft zich moeten laten behandelen aan zijn verwondingen.