Ulft, Netherlands

Streep door Vive la France in Hummelo

De organisatie van Vive la France heeft besloten de editie van dit jaar niet door te laten gaan. Het aanscherpen van de coronaregels maakt het onmogelijk het evenement in Hummelo te organiseren.
Regio8 | 14 juli 2021 12:18 | Aangepast op 14 juli 2021 12:18
“Met pijn in ons hart moeten we deze update doen”, laat de organisatie van het evenement weten. “Vanmorgen is besloten de aankomende editie te annuleren, vanwege alle aanscherpingen op de coronaregels door de overheid.” Vive la France zou dit jaar op zaterdag 21 en zondag 22 augustus plaatsvinden.

De organisatie heeft gelijk een datum voor volgend jaar bekend gemaakt. Op 9 en 10 juli kunnen bezoekers zich in het dorp onderdompelen in Franse sferen. “We hopen op weer een ‘normale’ achtste editie van Vive la France in Hummelo!”

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...